Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

Novinky Garantovaných dodávateľov - August 2019

Novinky garantovaných dodávateľov AHRS pre členov na mesiac august 2019.

Asseco Solutions prichádza s jedinečnou ponukou pre členov AHRS! 
ASSECO SOLUTIONS MINI

V období od 1. 8. 2019 do 30. 9. 2019 spúšťame časovo limitovanú akciu na všetky objednávky licencií informačných systémov Asseco HOREC a Asseco BLUEGASTRO.
Ponuka zahŕňa:

  • 30%-nú zľavu z ceny licencií a 20% zľavu z ceny implementačných prác na všetky nové objednávky existujúcich zákazníkov,
  • 20%-nú zľavu z ceny licencií a 15% zľavu z ceny implementačných prác na všetky objednávky nových zákazníkov,
  • jeden mobilný čašník Kassandra na 3 mesiace ZDARMA, ku každej novej inštalácii systému Asseco BLUEGASTRO.

Poznámka: Zľavy nie je možné kombinovať. Zľava na implementačné práce sa týkajú aj ich realizácie v čase trvania akcie. Pre viac informácii kontaktujte prosím vášho konzultanta alebo naše call centrum.

čítať viac

 

Kávové riešenie na mieru Nestlé MINI

Priestorovo kompaktné a napriek tomu neprehliadnuteľné sú profesionálne stroje od Nestlé Professional. Ukážte svojim zákazníkom, že zdieľate ich vášeň pre vynikajúcu kávu. Ponúkame prenájom profesionálnych kávovarov vrátane kompletných služieb – od dodávky kvalitných surovín po servisné služby. Všetko, čo potrebujete, je v jednom kompletnom kávovom riešení. Vyberte si z ponuky kávovar, ktorý vyhovuje vášmu podnikaniu.

čítať viac

 

 

 

 

Chcete svoj čas využiť efektívne?   EDI system 150x150

Nestrácajte čas zdĺhavým zadávaním dodacích listov do systému FoodMan, ale využite EDI príjemky. Ide o jednoduché načítanie dodacích listov od dodávateľov. Systém FoodMan si položky z dodacieho listu načíta sám zo zaslaného elektronického dokladu. Prebehne spárovanie názvu tovaru na dodacom liste so skladovými kartami v systéme FoodMan. EDI podporuje väčšina obchodných reťazcov, stačí si vyžiadať posielanie dodacích listov v EDI formáte. Každý ďalší príjem od dodávateľa je jednoduchší.

čítať viac

 

 

Omladenie a predĺženie životnosti koženého nábytku oprava koženej sedačky
 
Odborným čistením a kvalitnou impragnáciou (výživa, zmäkčenie a ochrana kože) predĺžime životnosť koženého nábytku až o 40 %.
Omladenie koženého nábytku spočíva v zaretušovaní a oprave rôznych poškodení na povrchu, zacelení dierok a odstránení vizuálnych nedostatkov. Takto udržiavaný kožený nábytok môže byť opäť hrdou dominantou priestorov vo vašom hoteli. To všetko bez nutnosti odvozu. Kontaktujte nás kvôli nezáväznej cenovej ponuke.

čítať viac

 

Novinky leta - infúzované sódy  Franklin-Sons-new-Infused-Soda-750640

Produkty Franklin & Sons boli prvý raz uvedené na trh v roku 1886 vo Veľkej Británii. Bratia Franklinovci sa rýchlo etablovali ako experti na vytváranie autentických receptov miešaných nápojov. Objavte jedinečnú zmes korenín, bylín a ovocia v novinkách tohto leta Infused sodas v 3 variantoch: Ananás, kardamon a kubéba; Granátové jablko, ibištek a ruža; Guave, limetka a zázvor. Všetky produkty sú distribuované na slovenský trh spoločnosťou ST.Nicolaus – DIRECT.

čítať viac

 

Prístelka Mysty  lena nabytek - pristelkaMINI

Napriek tomu, že sa letná sezóna pomaly blíži ku koncu, pripravili sme si pre vás NOVINKU - prístelku mysty, ktorá je vďaka komfortnému matracu vhodná na každodenné spanie. Pre našich AHRS partnerov naviac poskytujeme zľavu 5%. Ide o výrobok českej kvality, ktorý vyrábame v našej dielni a vďaka niekoľkoročným skúsenostiam ručíme za kvalitu a komfort.

čítať viac

Projekty AHRSNEDISKVALIFIKUJ SA

ludske zdroje

WellTo

wellto


Prečítajte si viac...