Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

Nový člen AHRS: Hotel Mousson

Predstavujeme nového člena AHRS: Hotel Mousson.

Hotel Mousson**** víta svojich hostí v srdci Zemplína - v Michalovciach od roku 2010. Izby zariadené v duchu slávneho maliara Zemplína T. J. Moussona poskytujú hosťom výnimočný komfort a pohodlie. K dispozícii je 48 dvojposteľových izieb a 2 apartmány. V celom hoteli majú hostia k dispozícii bezplatné Wi-fi pripojenie na internet.

Hotel Mousson                    izba1

 MG 0164

Hotel Mousson**** je ideálnym miestom aj pre usporiadanie konferencií, obchodných stretnutí, seminárov či školení. V moderne zariadenej hotelovej reštaurácii spojenej s letnou terasou si hostia môžu vychutnať špeciality miestneho šéfkuchára. Medzi lákadlá hotela  bezpochyby patrí aj vlastný cukrár, ktorý pre mlsné jazýčky pripravuje tie najlahodnejšie zákusky v Michalovciach.

Salónik  IMG 6513

 

Hotel ponúka svojim klientom možnosť zrelaxovať po namáhavom dni v hotelovom Wellness centre. Hostia si môžu užiť relax na ploche 400 m2 v 4 saunách (biosauna, fínska sauna,  parná bylinková, parná aromatická) a relaxačnej zóne, kde môžu využiť Kneippov kúpeľ, vírivku a tepidárium. Zaplávať si môžu v relaxačnom bazéne s protiprúdom a podvodnou masážou a ochladiť sa ľadopádom alebo v ochladzovacom bazéne. Hosťom Hotela Mousson**** je k dispozícii aj fitness centrum s rekondičným poradenstvom a široká ponuka masáží. 

 MG 4226   MG 3943