Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

Nový člen AHRS: Cactus Restaurant&Grill a Cactus Apres&Ski Bar

Predstavujeme nového člena AHRS: Cactus Restaurant&Grill a Cactus Apres&Ski Bar

Cactus Restaurant & Grill

Reštaurácia poskytuje exkluzívne priestory s kapacitou 55 miest v reštaurácii a 65 miest na letnej terase s príjemným posedením v krásnom prostredí pri jazierku s vodopádom, kde si môžete vychutnať prvotriedny kulinársky zážitok. 

Bezproblemové parkovanie aj pre väčšie počty návštevníkov pred reštauráciou je veľkou prioritou. Parkovisko disponuje 28 miestami pre osobné automobily, 2 miesta sú vyhradené pre zdravotne ťažko postihnutých a po dohode je možne poskytnuť priestor aj pre cestovné kancelárie a ich autobusy. Pre všetkých zákazníkov je parkovanie bezplatné.

Príjemný personál na čele so šéfkuchárom sa teší na Vašu návštevu.

3111 img1 b

1133 img1 b

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cactus Rege Après & Ski Bar

Štýlová chata v malebnom údolí Regetovky je ideálne miesto pre ľudí, ktorí hľadajú pokoj v prekrásnom horskom prostredí.

Ubytovacie zariadenie Cactus Rege Après & Ski Bar sa nachádza v tichej lokalite, len 500 metrov od lyžiarskeho rezortu. Ponúka vám izby zariadené v horskom štýle, reštauráciu, saunu, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné súkromné parkovisko.

Chata je celá z dreva a má jednoducho zariadené izby a apartmány. Relaxovať môžete na terase alebo sa môžete zabaviť pri šípkach alebo biliarde.

Ponuka ubytovania pozostáva z dvoch apartmánoch, dvoch 3-lôžkových turistických izbách, jednej 4-lôžkovej turistickej izby a samostanej chaty Snežienka pre maximálne 10 ľudí.

Viac na stránke www.cactus.sk

 2263 img1 b2343 img1 b