Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

Novinky členov ZHR SR pre LETO 2016

Na slovenské leto sa hotely a reštaurácie pripravili, pre hostí ponúkajú predovšetkým šport a relax.

V Hoteli Park Piešťany pribudli nové rodinné apartmány  v kategórií 4 hviezdičiek. Leto tu patrí predovšetkým deťom, čiže rodinnej dovolenke.

Ako zdôrazňila Lucia Handzušová, obchodná a marketingová manažérka, v plnom prúde sú animačné programy, detská diskotéka, tvorivé dielne, či rôzne spoločenské hry, kvízy a súťaže. Záležať si dali na rôznych pohybových aktivitách, k čomu patrí letná terasa s detským ihriskom a ponukou čerstvých ovocných a zeleninový štiav. Novinkou je aj Slovenská izba s panoramatickou terasou. Tu môžu hostia zažiť degustáciu vín, regionálnych destilátov, ochutnať tradičné slovenské jedlá a vychutnať si ľudovú hudbu. Doplnkové služby rozšírili o nové procedúry hotelového balneocentra.

Na leto sa osobitne pripravil Hotel Tenis vo Zvolene a ponúka množstvo noviniek. Adventure golf ihrisko, plavecký bazén so štyrmi dráhami, či detský bazén s vodnými atrakciami.

Adventure golf je nenáročná outdoorová hra, ktorú s obľubou hrávajú ľudia po celom svete. Ihrisko s 18 jamkami príjemne vyplní čas. Výhodou tejto zábavnej hry je, že nie je limitovaná vekom ani golfovými skúsenosťami. Wellness centrum TenSpa má relaxačný bazén, vírivku, hydroterapiu, tepidárium a 5 druhov sáun. Na výber sú klasické, ale aj špeciálne druhy masáží a  blahodarne pôsobiacej zábalovej terapie. „V lete je v areáli Hotela Tenis, len na skok od plaveckého bazéna, pripravená letná slnečná terasa na opaľovanie, v ponuke sú osviežujúce nápoje. Pre najmenšie detičky je pripravený bazén s perličkou, fontánkou alebo vodný ježko,“ hovorí Katarína Chrbetová, marketingová  manažérka.

Hotel Tenis Adventure golf ihrisko s nenáročnou outdoorovou hrou ktorá príjemne vyplní čas

Hotel Turiec v Martine má nové zábavné a teambuildingové centrum ARENA MARTIN, ktoré sa nachádza neďaleko centra mesta.

ARENA je podľa slov marketingovej manažérky Denisy Ürgeovej vhodná pre partie, firemné akcie, večierky, ale aj pre individuálnych hostí. Ponúka tri bowlingové dráhy (až 8 hráčov na jednu dráhu), jedna z nich má aj výsuvné detské mantinely.  V ARENA sú tiež zaujímavé trenažéry – golfový, strelecký a plechovkový, ale aj biliardové stoly, air hockey, stolný futbal i šípky.

Hotel Turiec web

Púchovský Alexandra Šport Hotel rozšíril svoje priestory o novú terasu, ktorá má dve časti – vnútornú a vonkajšiu s kapacitou 100 miest.

Terasa ponúka posedenie počas horúcich letných dní a večerov, s priateľmi, s rodinou, aj pri živej hudbe. Marketingová manažérka Andrea Drobná vysvetlila: „Zaujímavosťou je otvorený priestor kuchyne, kde sa dá priamo sledovať príprava jedál.“ A dodala: „Je vhodným miestom na oslavy, menšie eventy, detské party a spoločenské podujatia. Na terase môžu hostia sledovať športové a kultúrne podujatia vďaka projekcii.“

Alexandra Šport Hotel otvorený priestor kuchyne s možnosťou priamo sledovať prípravu jedál

Hotel Koliba Gréta pri Liptovskej Mare si na leto pre hostí pripravil skvelý pobytový balík.

Podľa marketingového manažéra Martina Petrufa okrem ubytovania v dreveničkách alebo v kolibe priamo na brehu Liptovskej Mary, čaká  hostí polpenzia, bazény, wellness, kajaky, plavba na lodi a piknik. Nebude chýbať ani grilovačka a tradičné špeciality. „V našom areáli je aj súkromná pláž s Wifi a detské ihrisko,“ spresnil Martin Petruf.

Hotel Koliba Gréta ubytovanie priamo na brehu Liptovskej Mary

Na špeciálny letný pobytový balík stavil aj Hotel Diplomat v Rajeckých Tepliciach.  Hostí čaká predovšetkým relaxácia.

Neobmedzený vstup do Wellness & Relax centra a k tomu bowling, 3D golf, stolný futbal, biliard a tenis.Pre najmenších je podľa eventovej  koordinátorky Barbory Hroškovej pripravené detské plávanie s fitnes trénerom, vodné radovánky a novinka: detská aromamasáž. Dospelí zažijú aktívny pohyb s fitnes trénerom, alebo si môžu požičať bicykle a spoznávať krásy Rajeckej doliny.

Hotel Sitno vo Vyhniach je toto leto rajom pre rodiny s deťmi.  

Marketingová manažérka Barbora Kalčoková hovorí o celodennom  animačnom programe, k tomu je pre deti  neobmedzený vstup do MiniMe Clubu a detské ihrisko. Letom sprevádzajú  maskoti Kopko a Svetluška. Tínedžeri a dospelí si užívajú letné kino, lanovú dráhu, adventure golf. Pre hostí s pobytovým balíkom Leto 2016 sú pripravené aj ďalšie výhody, voľno-časové aktivity zdarma, alebo zľavy na kurzy kulinárskeho a umeleckého štúdia.

So zázemím v hoteli DoubleTree by Hilton Košice hostia objavujú metropolu východného Slovenska.

Košice sú miestom, kde sa stretáva východ so západom, história sa spája so súčasnosťou. Majú najväčšiu mestskú pamiatkovú zónu na Slovensku a najväčší i najvýznamnejší zlatý poklad v Európe. Hostia milujúci históriu môžu ísť aj po stopách židovskej kultúry, či moderného street artu. Najdôležitejšie, podľa riaditeľky obchodu a marketingu Evy Vasiľovej je, že Košice sú mestom, kde sa život žije a vychutnáva.

Za UNESCO  pamiatkami severovýchodného Slovenska sa chodí z Hotela Karpatia v Humennom. Aj s cyklosprievodcom.

Novinkou leta je možnosť požičať si bicykel s navigáciou, alebo absolvovať cyklotúry s cyklosprievodcom. Podľa riaditeľky Ľubomíry Tichej je aj samotný hotel vhodným miestom na strávenie aktívnej dovolenky. Pokiaľ chcú oddychovať, môžu v rozsiahlych, komfortne zariadených izbách. Alebo ochutnať sezónne regionálne špeciality v štýlovej reštaurácii, či posedieť si v novootvorenom vínnom bare s výberom 100 druhov prémiových vín od najlepších slovenských a svetových producentov.

V Hoteli International v golfovom rezorte Black Stork v Tatrách návštevníci začínajú s golfom, alebo sa v ňom zdokonalia.  

Počas troch dní absolvujú kurz zelenej karty, ak hrajú golf aktívne, k dispozícii im je 27-jamkové ihrisko, zúčastňujú sa turnajov. „Ak chcú začať hrať golf,  je potrebné absolvovať kurz "Zelená karta", na ktorom sa dozvedia a naučia všetko potrebné“, uviedla marketingová asistentka Lucia Škurlová. Hotel International členom golfových klubov ponúka zvýhodnenú cenu ubytovania, v ktorej je zahrnutý bezplatný vstup na tréningové plochy  a zľava na green fee na ihrisku Black Stork. Priamo v hoteli sa nachádza aj požičovňa golfového výstroja a golfový obchod. K dispozícii je profesionálny PGA tréner, s ktorým počas lekcie môžu golfisti zlepšiť svoj švih a techniku hry. „Pre juniorov sme pripravili už 9. ročník letných táborov s výukou golfovej hry pod vedením profesionálneho trénera. V tábore máme úplných začiatočníkov bez vlastného golfového vybavenia, aj pokročilých hráčov, ktorí si chcú zlepšiť svoju hru golfu,“ dodala Lucia Škurlová. 

Projekty AHRSNEDISKVALIFIKUJ SA

ludske zdroje

WellTo

wellto


Prečítajte si viac...