Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

Megaúspešný rok pre malý hotel s veľkým srdcom

Október i celý rok 2016 sa nesie pre malý kežmarský hotel v znamení ocenení - Hotel Hviezdoslav ****

K minulotýždňovému európskemu titulu HOST OF THE YEAR, ktorý udeľuje Asociácia Historických hotelov Európy mu v sobotu pribudlo ocenenie Luxury Boutique Hotel 2016 (country winner), ktorý za neúčasti zástupcu hotela Hviezdoslav prevzal počas slávnostného galavečera na výročnej 10. ceremónii v hoteli St.Regis, Doha v Katare prezident Asociácie Historických hotelov Slovenska Dr. Ján Svoboda. Ten v Katare zastupoval Hotel Elizabeth (ocenený ako region winner v kategórii Luxury Romantic Hotel).

Hviezdoslav potvrdil, že i slovenské hotely v kvalite služieb dosahujú svetovú úroveň a môžu konkurovať svetovej špičke, keď počtom hlasov predstihol i také hotely ako sú 5 -hviezdový London Hilton Park Lane, či Nassima Royal hotel v Dubaji. Celkovým víťazom sa stal dubajský Armani Hotel.

Mgr. Sylvia Holopová, riaditeľka Boutique Hotela Hviezdoslav: „Nesmierne si vážime ocenenie World Luxury Hotel Award, ďakujeme našim priaznivcom z celého sveta a ďakujeme pracovníkom hotela, ktorí si svojim prístupom získali sympatie hlasujúcich. Je to pre nás veľká zodpovednosť a výzva do budúcnosti. Veríme, že vysoký štandard služieb, ktoré hotel poskytuje, nielen udržíme, ale budeme i naďalej zvyšovať a pritom si zachováme naše motto“ MALÝ HOTEL S VEĽKÝM SRDCOM“„

Adele Hamman, Hotel Marketing Consultant, World Luxury Hotel Awards: „ I´m so proud of your property!“

10 anniversary WLHA


Súvisiace odkazy:
https://luxuryhotelawards.com/world-luxury-hotel-awards-celebrates-10th-anniversary/
Zoznam ocenení a poradia:
https://luxuryhotelawards.com/winner/the-10th-annual-world-luxury-hotel-awards-gala-ceremony/

 

Zdroj: Boutique Hotel Hviezdoslav****

Projekty AHRSNEDISKVALIFIKUJ SA

ludske zdroje

WellTo

wellto


Prečítajte si viac...