Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

Nový člen ZHR SR: Hotel ARCUS***

Nový člen ZHR SR: Hotel ARCUS***

Dôvodom prečo sme sa rozhodli pridať ku zväzu je, že my ako malý rodinný hotel sa cítime niekedy bezmocne a frustrovane pred úradmi či organizáciami, ktoré neustále vydávajú nové nariadenia či zvyšujú poplatky. Preto cítime potrebu byť súčasťou niečoho väčšieho čo bude zastávať a chrániť naše záujmy ako hotelierov, podnikateľov a ľudí. Zároveň chceme ísť s dobou, inovovať, mať spokojných a verných zákazníkov, ktorí vidia ako sa posúvame vpred. Veríme, že Zväz hotelov a reštaurácii naplní naše očakávania a bude pre náš hotel len prínosom.

O hoteli:

Hotel ARCUS je útulný rodinný hotel situovaný na tichej ulici vzdialenej iba 10 minút pohodlnej chôdze od centra Bratislavy – Starého mesta.

Dvojpodlažný dom bol vybudovaný v architektúre moderného kubizmu. V Bratislave je ojedinelou stavbou tohto druhu. Rodina Walach, ktorá Hotel ARCUS prevádzkuje, pôvodný objekt zrekonštruovala, zmodernizovala a dostavala do dnešnej podoby postupne od roku 1993. Od roku 2001 spĺňa hotel kritéria typu Garni***. V tomto roku boli vybudované aj dve nové podlažia a starý interiér hotela nahradil úplne nový interiér. Hotel ARCUS je tiež známy svojou krásnou a tichou záhradou, ktorá našim hosťom poskytuje možnosť príjemného posedenia a relaxu.

Ďakujeme všetkým, ktorí využívajú naše služby a tešíme sa na ďalších nových hostí, pretože každý svojou návštevou, radou, ale aj kritikou bude spolutvorcom stále vyššej kvality služieb.

V hoteli ARCUS nie ste len hotelovým hosťom, ale ste hosťom rodiny Walach.

Pohľad z ulice Záhrada

Projekty AHRSNEDISKVALIFIKUJ SA

ludske zdroje

WellTo

wellto


Prečítajte si viac...