Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

SOREA získala prestížne ocenenie Business Superbrands 2017

TS (19.04.2017): SOREA získala prestížne ocenenie Business Superbrands 2017

Komisia expertov Brand Council, programu Slovak Superbrands udelila spoločnosti SOREA cenu Slovak Business Superbrands Award 2017.

Zaradili sme sa tak do skupiny elitných značiek, ktoré predstavujú vzor úspešného rozvoja a neustáleho zvyšovania hodnoty značky. Ocenenie Superbrands je potvrdením našej kvality a povzbudením pre zákazníkov pri ich každodenných rozhodnutiach.

O udelení Superbrands Award rozhoduje expertná skupina Business Brand Council na základe informácií poskytnutých renomovanou spoločnosťou BISNODE. Členmi Brand Council- u sú najuznávanejší odborníci z oblasti marketingu, komunikácie a reklamy.

„Prestížne ocenenie práce hotelovej spoločnosti SOREA v projekte Superbrands si veľmi vážime a má  pre nás mimoriadny význam. Je prejavom uznania našej dlhoročnej činnosti v oblasti cestovného ruchu na Slovensku a spätnou väzbou na kvalitu nami poskytovaných služieb, ako aj na hodnotu samotnej značky. Ocenenie je pre nás o to vzácnejšie, že nám bolo udelené v období, kedy sa pripravujeme na jubilejné 25. výročie vzniku hotelovej spol. SOREA." 
B. Töröková - obchodná a marketingová riaditeľka spol. SOREA

 

Medzinárodný program Superbrands

Tento program vznikol pred viac ako dvadsiatimi rokmi vo Veľkej Británii. Marketingoví a komunikační odborníci si stanovili dva ciele: uviesť do stredu pozornosti mimoriadne silné značky a prezentovať pre účastníkov trhu, ktorí by sa radi rozvíjali a učili, značky hodné nasledovania. Odvtedy získal program celosvetové uznanie a dnes je cena Superbrands Award uznávaná ako špeciálne ocenenie v 90 krajinách na piatich kontinentoch. Komisia Brand Council ma pri udeľovaní cien kľúčovú úlohu, preto sa jej členmi môžu stať len poprední, vysoko uznávaní experti.

Projekty AHRSNEDISKVALIFIKUJ SA

ludske zdroje

WellTo

wellto


Prečítajte si viac...