Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

Nový člen ZHR SR: Hotel Park Avenue****

Predstavujeme nového člena ZHR SR: Hotel Park Avenue****

Hotel Park Avenue**** sa nachádza v tichej uličke, v centre kúpeľného mestečka Piešťany, vedľa pešej zóny. Obklopuje ho tichá alej mestského parku, cez ktorý vedie cestička na 400 metrov vzdialený kúpeľný ostrov.

Hotel Park Avenue poskytuje 20 priestranných izieb. Izby môžu byť prepojené pre vytvorenie 7 apartmánov, čím vznikne priestrannejšie ubytovanie s vlastnou obývačkou a terasou. Apartmány sú ideálne pre rodinné a priateľské stretnutia.

Hotel je ideálny svojím prostredím aj vybavením na oddych a načerpanie energie. Pre hotelových hostí je k dispozícii wellness s dvoma saunami (parnou a fínskou) a relaxačnou lôžkovou zónou.

IMG 4569 - Copy

Hotel disponuje konferenčnou miestnosťou ktorá sa nachádza na najvyššom poschodí a je vybavená audiovizuálnou technikou, terasou a barom, ktorý je vyhradený pre potreby konferenčnej sály. Vďaka veľkým preskleným stenám a terase, je cítiť príjemné prepojenie vnútorného priestoru s mestom na jednej strane a parkom na druhej strane.

V rámci Hotela Park Avenue si môžete vychutnať kvalitnú modernú kuchyňu, v reštaurácii STEAKPARK, založenú na kvalitných produktoch. Jedlá pripravujeme výhradne z čerstvých, nemrazených surovín, bez chemických dochucovadiel a koreninových zmesí. Pri takomto jedle, ktoré je odlišné od ostatných vynikne jeho pravá chuť.

Súčasťou Zväzu hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky sme sa stali vzhľadom na ekonomické a sociálne prostredie, v ktorom sa gastronómia a hotelierstvo nachádza. Chceli by sme našou troškou pomôcť pri vyjednávacej sile zväzu, voči Vláde a aj iným inštitúciám. Podnikanie a ani turizmus sa na Slovensku neuberá najlepším smerom a je tu nutnosť zásadnej zmeny.

IMG 4f330Fotka pre Menu a la carte

Projekty AHRSNEDISKVALIFIKUJ SA

ludske zdroje

WellTo

wellto


Prečítajte si viac...