Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

Nový člen AHRS: Gothal Liptovská Osada

Predstavujeme nového člena AHRS: Gothal Liptovská Osada

Gothal Liptovská Osada je výnimočný multifunkčný areál, ktorý poskytuje komfort pohodlného ubytovania a množstvo športových a relaxačných aktivít v priľahlom komplexe Vodného sveta. Rezort Gothal je zasadený do nádherného prostredia Liptova na rozhraní Veľkej Fatry a Nízkych Tatier a je vzdialený iba 12 kilometrov od lyžiarskych svahov na Donovaloch. Gothal je ideálnym miestom pre aktívny oddych.

relaxacny bazen  AGO0982

Hostia si v Gothale môžu užiť najmodernejší a najväčší vodný svet v priľahlom okolí (25 m plavecký bazén, relaxačný a detský bazén), wellness s 3 saunami (fínska, parná, sanárium), masáže, beauty a relax (kozmetika, manikúra, pedikúra, vírivka, infrasauna, solárium, kolagén), ako aj športové aktivity (moderne vybavené fitness centrum s lezeckou stenou, tenis, bedminton, workout ihrisko, bowling, golfový trenažér a.i.). Gothal myslí aj na najmenších návštevníkov, pre ktorých je pripravený veľkorysý detský kútik s rozlohou viac ako 100 m2 a detský hrad v blízkosti detského bazéna, ukrývajúci v sebe množstvo atrakcií.

Gothal Liptovská Osada poskytuje komfortné ubytovanie v priestranných apartmánoch Apartmánového domu Smrek***  a v chalupách rôznych pôdorysov a veľkostí, ktoré vychádzajú z tradícií, ale zároveň spĺňajú všetky požiadavky pre dokonalý komfort.

chalupy exterier smrek exterier zima

Členstvo v AHRS nám umožní držať krok s aktuálnym dianím a inováciami v našom dynamickom odvetví a na báze širokej profesionálnej platformy prispieť k spoločnému riešeniu problémov a pozdvihnutiu úrovne hotelierstva na Slovensku, neustále zlepšovať služby pre našich hostí, ale aj predstaviť novú značku na mape slovenského cestovného ruchu Gothal širšej odbornej ale aj laickej verejnosti.

Projekty AHRSNEDISKVALIFIKUJ SA

ludske zdroje

WellTo

wellto


Prečítajte si viac...