Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

Novinky Garantovaných dodávateľov - December 2018

Novinky Garantovaných dodávateľov AHRS pre členov pre mesiac december 2018

Mobilná aplikácia Housekeeping – Alto Slovakia s.r.o.

HouseKeeping obrazok
S mobilnou aplikáciou Housekeeping nebola interná komunikácia vo vašom hoteli nikdy jednoduchšia. Upratovanie, stavy izieb, účtovanie minibarov, riadenie úloh, komunikácia s údržbou a samozrejme komunikácia s rezervačným systémom Hores10. To všetko na jednom mieste, vo vašom mobilnom telefóne.

čítať viac

Digitálna kongresová navigácia na mieru

nahlad kongres displej bez programu
Kongresová navigácia Avemeo posúva služby vášho hotela na najvyššiu úroveň. Skoncujte s vypisovaním a tlačením papierových programov na kongresoch. Smerujte účastníkov priamo na ich akciu bez zbytočných otázok a zdržania. Displej vo vstupnej hale prehľadne zobrazuje aktuálne prebiehajúce a nasledujúce udalosti. Názov miestnosti, názov akcie a smerovanie účastníkov sú samozrejmosťou. Grafický vzhľad sa plne prispôsobuje vašej firemnej identite. Online kamerový náhľad diania je v kongresovej sále. 

čítať viac

Darujte život vašim informáciám

26house-AHRS

Získajte pozornosť zákazníkov pomocou jednoduchého manažmentu obrazoviek vo vašej reštaurácii alebo hoteli. Obsah na obrazovky nastavíte hravo pomocou služby Digital signage od spoločnosti Enplug, vďaka jej prehľadnému online rozhraniu. Denné menu, aktivity, alebo zľavy dostanú dušu, váš reklamný priestor môžete predať aj iným spoločnostiam. Produkt zahŕňa konzultáciu, inštaláciu a zaškolenie personálu. V prípade, že obrazovky v prevádzke ešte nemáte naši experti vám pomôžu s vhodným výberom. Nechajte starosti na nás! Nepremeškajte výnimočnú 50% zľavu do konca januára.

čítať viac
 

Modulárny systém políc pre vinotéky

december-2018-gastroservis-01
Regály a stojany na víno s nadčasovým dizajnom sú veľmi vkusným a praktickým doplnkom do interiéru vinoték. Minimalistické usporiadanie umožňuje vynikajúcu viditeľnosť etikiet, pričom zabezpečí nepretržitý tok vzduchu. Uloženie je voľne konfigurovateľné, aby ponúklo širokú škálu možnosti uloženia fliaš pre bočné i čelné uloženie. Systém políc je prispôsobený všetkým rozloženiam v miestnosti a zbierkam vín akejkoľvek veľkosti. Ich veľkou výhodou je modulárnosť, s ktorou je možné jednotlivé časti kombinovať a vytvoriť si stojan priamo na mieru, podľa vlastných požiadaviek.

čítať viac
 

PF 2019 od spoločnosti J.J.Darboven

pf2019 online sk
Vážení obchodní partneri, radi by sme sa vám poďakovali za doterajšiu spoluprácu a zaželali šťastné prežitie vianočných sviatkov. Do nového roka prajeme veľa šťastia, zdravia, osobných, ale aj profesijných úspechov.

čítať viac

Projekty AHRSNEDISKVALIFIKUJ SA

ludske zdroje

WellTo

wellto


Prečítajte si viac...