Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

Novinky Garantovaných dodávateľov - Január 2019

Novinky Garantovaných dodávateľov AHRS pre členov pre mesiac január 2019

J.J.Darboven na Danubius Gastro výstave

darboven
Vážení obchodní partneri, príďte ochutnať skvelú unikátnu a nezameniteľnú chuť kávy. Radi by sme vás touto cestou pozvali na veľtrh gastronómie DANUBIUS GASTRO, ktorý sa koná  24.-27. januára 2019 v priestoroch INCHEBA EXPO BRATISLAVA, hala A1 stánok číslo 506, kde vám radi odprezentujeme našu špičkovú kávu, kvalitné technológie, profesionálne riešenie šité vám na mieru a inovatívne koncepty pre vašu prevádzku.

čítať viac

 

 

Nový rok s Avemeo zľavou

zlava20
Vážení obchodní partneri, ďakujeme vám za doterajšiu spoluprácu. V roku 2019 vám prajeme veľa zdravia, šťastia, osobných a pracovných úspechov. Radi by sme vám pri tejto príležitosti ponúkli špeciálnu zľavu 20% na dodávku a realizáciu systému Avemeo. Kupón na zľavu si môžete stiahnuť do 15.2.2019 tu: AVEMEO 20%.

čítať viac

 

 

Herbert Zimná edícia
herbert syrups-01

Z našich prírodných, za studena spracovaných sirupov, si viete namiešať nielen fantastické limonády a koktaily. Herbert sirupy sa dajú jednoducho a rýchlo pripravovať aj na horúco a chutia naozaj úžasne. Pre vás a vašich hostí sme nachystali špeciálne kombinácie z prémiových čajov, korenín a plodov, ktoré v tomto chladnom období fantasticky zahrejú a podporia imunitu. Neváhajte nás preto kontaktovať, radi k vám prídeme urobiť ochutnávku a poradíme pritvorbe špeciálneho menu.

 
čítať viac
 
 

Modulárny systém políc pre vinotéky

december-2018-gastroservis-01
Regály a stojany na víno s nadčasovým dizajnom sú veľmi vkusným a praktickým doplnkom do interiéru vinoték. Minimalistické usporiadanie umožňuje vynikajúcu viditeľnosť etikiet, pričom zabezpečí nepretržitý tok vzduchu. Uloženie je voľne konfigurovateľné, aby ponúklo širokú škálu možností bočného i čelného uloženia fliaš. Systém políc je prispôsobený všetkým rozloženiam v miestnosti a zbierkam vín akejkoľvek veľkosti. Ich veľkou výhodou je modulárnosť, s ktorou je možné jednotlivé časti kombinovať a vytvoriť si stojan priamo na mieru, podľa vlastných požiadaviek.

čítať viac

Projekty AHRSNEDISKVALIFIKUJ SA

ludske zdroje

WellTo

wellto


Prečítajte si viac...