Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

Novinky Garantovaných dodávateľov - Február 2019

Novinky Garantovaných dodávateľov AHRS pre členov pre mesiac február 2019

Kvalitné hotelové matrace

ALDApocket 150x150
Hotelové matrace majú taštičkové jadro s rozmerom 90 x 200 cm a skladajú sa z 384 kusov jednotlivých pružín, ktoré sú umiestnené v samostatných textilných vreckách a doslova objímu telo. Jadro matraca je izolované plsťou a kokos-latexovou doskou s výškou 0,5 cm. Na ploche lôžka je použitá kvalitná Flexifoam pena vyššej objemovej hmotnosti. Matrac je vhodný i pre alergikov a má záručnú dobu 3 roky. Jeho vhodné uloženie je na pevnú dosku alebo na pevný rošt.

čítať viac

 

Foodie POS - kasa, ktorá si nevyberá

banner kasa Foodie POS 4 3
- pripravená na projekt e-Kasa
- optimalizované ovládanie - minimalizovaný počet "klikov"
najmodernejšia architektúra KLIENT - SERVER
- multiplatformová (Windows, Android, iOS, Linux)
- responzívny dizajn (prispôsobuje sa veľkosti displeja)
- prevádzkovateľná na bežne dostupnom hardvéri: PC, POS, tablet, smart telefón

čítať viac

 

Bidfood Expo 2018 videoklip

Bidfood expo

Všetkým návštevníkom Bidfood Expo 2018 ďakujeme za stretnutie na najväčšej gastronomickej udalosti roka pre odbornú verejnosť v SR. Veríme, že sme vás dokázali inšpirovať a ceníme si spätnú väzbu, ktorá nás motivuje k ďalšej práci. Prvýkrát v kuchárskej show sme privítali dvoch michelinských šéfkuchárov Ebbeho Vollmera a Giorgia Dianu. Nechýbal ani známy český šéfkuchár Zdeňek Pohlreich. Videozáznam si môžete pozrieť cez preklik. 

čítať viac

 

TV stanice oficiálne? Žiadny problém!

Plustelka partner 150x150px 1A
Sortec Europe vám ponúka oficiálny príjem TV staníc pre váš hotel, penzión, reštauráciu... Ponuka slovenských, českých, športových, dokumentárnych a detských programov Plustelka Biznis dostupná cez DVB-T. Balík programov dodávame s vysporiadanými právami, za bezkonkurenčnú cenu, so zohľadnením obsadenosti hotela. Ako bonus vám ponúkame sprostretkovanie financovania technológie a prác v službe Plustelka Biznis.

čítať viac

 

Spoľahlivá a bezpečná preprava jedál

therm-future-box-2
Termonádoby Future vynikajú nízkou hmotnosťou, čo oceníte pri úplne naložených nádobách. Prenos jedál nebol nikdy jednoduchší, prispôsobené sú na prenos jedál všetkého druhu -  svadobnej torty, denného menu, zmrzliny, či nanukov. Výhodou je prepravovať aj gastronádoby, ideálne pre catering. Ergonomické riešenie má pohodlné uchopenie je pre uľahčenie manipulácie vďaka svojmu príslušenstvu. Kvalitný nemecký výrobok vyniká vlastnosťami: vynikajúca izolácia, viac priestoru, ľahké otváranie a jednoduché označenie termonádob... Celý sortiment termonádob nájdete v priloženom letáku. 

čítať viac

 

Ako chutí domovina? 

Domovina foto
Ako chutí domovina? Určite každému trošku inak. Väčšine z nás sa so Slovenskom spája svieža, mierne trpkastá a originálna chuť borievok. Práve z tých najkvalitnejších čiernych borievok sa zrodila výnimočná borovička DOMOVINA. Každý kúsok vám bude pripomínať domovinu, ktorá nie je len miestom na mape, ale aj v srdci. Domovina je kvalitná slovenská borovička s výnimočne suchým chuťovým profilom. Má čistú vyváženú a jemnú borovičkovú vôňu. Chuť je jemná, harmonická, bohatá a jasne borievková. Kamkoľvek sa vyberieš, vezmi si so sebou aj kúsok domoviny. 

čítať viac

Projekty AHRSNEDISKVALIFIKUJ SA

ludske zdroje

WellTo

wellto


Prečítajte si viac...