Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

Novinky Garantovaných dodávateľov - Jún 2019

Novinky garantovaných dodávateľov AHRS pre členov na mesiac jún 2019.

AKCIA na hotelové prístelky

Vážení obchodní partneri, hotelové prístelky
pretože se blíží letná sezóna, pripravili sme pre našich AHRS partnerov zľavu 5% na hotelové prístelky. Ide o výrobky českej kvality, ktoré vyrábame v našej dielni a vďaka niekoľkoročným skúsenostiam ručíme za ich komfort.
Vďaka talianskému kovaniu je manipulácia s rozkladacím systémom jednoduchá a produkty sú ľahko udržiavateľné. Ceny pošleme na vyžiadanie.

čítať viac

 

 

 

REFRESH ZARIADENIA - služba, ktorá omladí váš hotel  

istenie a impregnacia dreva MINI
Ponúkame ekonomický a zároveň ekologický spôsob, ako udržať dlhodobo krásny vzhľad zariadenia vašej prevádzky. Dokážeme bez demontáže odstrániť vizuálne poškodenia na zárubniach, dverách, nábytku, oknách, dlažbe, ktoré kazia celkový pekný vzhľad vášho zariadenia a v hosťoch môžu vyvolať dojem zanedbanej údržby. 
Vzorová ukážka služby REFRESH je u vás na prevádzke GRÁTIS. Stačí si s nami dohodnúť termín ukážky.

čítať viac

 

 

Nová hotelová rada Carlo Bellotti  

carlo bellotti web

Nová kozmetická rada obsahujúca zložku EcoPure, vďaka ktorej sú plastové produkty v prírode 5-krát rýchlejšie rozložiteľné a organický Marula olej.
  • NO PARABENS (žiadne konzervanty)
  • NO Artificial colorants (žiadne umelé farbivá)
  • NO SLS (žiadne syntetické čistiace látky, ktoré zvyšujú penivosť)
  • NO Phthalates (žiadne syntetické parfémy) 

čítať viac

 

Servírovacie a upratovacie vozíky  

Servirovacie voziky B mini

Rozširujeme sortiment o nové modely vozíkov.
V našej ponuke nájdete obľúbené flambovacie i servírovacie vozíky GOLD, PLATINUM a SILVER, ktoré si získali Vašu pozornosť kvalitou a precíznym prevedením. Drevená dýha, kovové doplnky z ušľachtilej ocele v spojení s nadčasovou konštrukciu. Novinkou v sortimente sú upratovacie vozíky pre hotelový servis a upratovaciu službu. Dlhá životnosť, kompozitové panely a silný zvarový rúrkový rám.

čítať viac

 

 

 

Základom je hygiena a trvalá udržateľnosť  

salesianer MINI

Servisný prenájom zahŕňa obstarávanie, zásobovanie, skladovanie, servis, hygienicky bezchybné pranie textílií a  včasné dodávky. Váš partner s najvyššou kvalitou v oblasti servisného prenájmu textílií a rohoží.Najvyššie kvalitatívne normy pre presnosť, čistotu a spoľahlivosť sú pre nás záväzné, tak ako aj inovatívne riešenia.SALESIANER MIETTEX znamená spoľahlivý, vysoko profesionálny manažment textílií, garantovanej hygieny, obsiahly servis v zdravotníctve, v hotely a gastronómii a pracovné oblečenie od dielní až po veľké priemyselné spoločnosti. Profesionálne rohože zachytia 80 % nečistôt.

čítať viac

 

Zľava na digitálny menuboard  menuboard

Ďakujeme za návštevu našej prezentácie na Jarnom stretnutí hotelierov a HORECA konferencie 2019. Zároveň vám ponúkame možnosť využiť 30% zľavu na digitálny menuboard, ktorý vyrábame na Slovensku podľa požiadaviek zákazníka. Dokážeme sa prispôsobiť každému interiéru a exteriéru. Viac informácií o systéme Avemeo nájdete v článku časopisu TOP hotelierstvo alebo na našej internetovej stránke.

čítať viac

Projekty AHRSNEDISKVALIFIKUJ SA

ludske zdroje

WellTo

wellto


Prečítajte si viac...