Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

Novinky Garantovaných dodávateľov - September 2019

Novinky garantovaných dodávateľov AHRS pre členov na mesiac september 2019.

Skrinkový zámok KCS combi KCS combiMINI

Všestranne využiteľný, kompaktný skrinkový zámok KCS combi je možné použiť na akýkoľvek typ skrinky vo wellness, fitness, lyžiarni alebo šatne pre zamestnancov. Funguje vo viacerých režimoch, podľa požiadaviek danej prevádzky. Otváranie a zatváranie pomocou číselného kódu, RFID nosiča alebo aj kombináciou zvoleného číselného kódu a RFID čipu. Napájanie zabezpečujú 4ks batérii 3AA, takže zámok môže byť inštalovaný aj na už jestvujúce skrinky.
Skrinkový zámok KCS combi zabezpečí spoľahlivú ochranu osobných vecí vašich hostí, klientov aj i zamestnancov.

čítať viac

 

 

 

 

Nová rada dávkovačov s pumpou hotelovej kozmetiky BOTANICA botdisp

Kolekcia Botanica vás zavedie do rastlinnej ríše s okúzľujúcou vôňov prírody. Produkty tejto rady obsahujú argánový olej, ktorý sa získava z plodov mýtického marockého stromu. K dávkovačom výhodne poskytujeme aj nerezové držiaky. 
Informujte sa u nás!

čítať viac

 

 

 

Medzi sezónami? Ideálny čas na údržbu hotela pred zimou  hotelova izba

Využite BEZPLATNÚ ukážku, aby ste sa presvedčili, že naše služby výrazne zlepšia vzhľad izieb, recepcie, či iných častí hotela. Myslite ekologicky a ekonomicky, lebo opraviť a udržiavať zariadenie hotela sa naozaj oplatí. 
REFRESHNITE svoje izby ešte v tomto roku a získajte zľavu až do výšky 15 %.

čítať viac

 

Geniálne hovädzie a bravčové trhané mäso  bidfood-trhane-maso-sous-vide

Ihneď po uvedení na trh sa šťavnaté trhané mäso Banquet stalo hviezdou streetfoodu. Svoje uplatnenie však nachádza aj na tanieroch reštaurácií. Bidfood pripravuje mäso metódou sous-vide vo vlastnej opavskej výrobe. Mäso je vo vákuovom vrecku upečené úplne domäkka. Super šťavnatosť získa po zmiešaní s priloženým výpekom.

čítať viac

 

LED kruh Avemeo  led kruhMINI

Prezentujte sa inovatívne a odlíšte sa od konkurencie. LED riešenia Avemeo pre každý typ realizácie na mieru. Projekcia 360° pre infopult môže byť aj vaším marketingovým nástrojom, ktorý už nikto neprehliadne.

čítať viac

 

 

 

CAFÉ INTENCIÓN – káva s dobrým úmyslom  intencionMINI

CAFÉ INTENCIÓN, káva FairTrade od firmy J.J.Darboven, sa vyznačuje čistou, bohatou, podmanivou chuťou a orechovo zamatovou cremou. Pestuje sa bez použitia umelých hnojív a priemyselných postrekov. Kávové zrná CAFÉ INTENCIÓN nakupujeme od farmárov za spravodlivé ceny, ktoré im umožňujú dôstojné životné podmienky a udržateľnú budúcnosť. Je stvorená pre náročných klientov, pre ktorých je radosť zo šálky kávy spojená prirodzene so zodpovednosťou.

čítať viac

 

 

Zoom-letter - nový nástroj Horesu pre Vašu komunikáciu s hosťom.  Zoomletter MINI

Vďaka moderným technológiám pripravíte svoj newsletter veľmi rýchlo a v profesionálnej kvalite. Pomocou automatického rozosielania rýchlo informujete všetkých svojich klientov o Vašich novinkách a výhodných ponukách. Pred príchodom automaticky informujete hosťa o tom, že ho očakávate, upresníte mu, ako vás nájde a zoznámite ho so všetkými službami, ktoré má u vás k dispozícii. Po jeho odchode sa mu automaticky poďakujete, prípadne mu môžete dať možnosť  zhodnotiť svoj pobyt.Odosielané emaily môžu byť v rôznych jazykových verziách.
Alto Slovakia s.r.o. - Softvér pre Váš hotel

čítať viac