Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

Novinky Garantovaných dodávateľov - Október 2019

Novinky garantovaných dodávateľov AHRS pre členov na mesiac október 2019.

Voľne prenosný hotelový fén ALDA SPACE B  Fen ALDA Space B 130

Stále častejšou požiadavkou hotelierov je voľne prenosný hotelový fén, vo väčšine prípadov uložený v skrinke. Pri takomto féne nie je nutná montáž.

čítať viac

 

 

Tešíme sa na stretnutie s vami počas JESH v Žiline!  OKTOBER NEWSLETTERwood-1700562 1280

Naše služby vám ušetria čas a peniaze, ale tiež predĺžia životnosť zariadenia až o 40 %. O výmene zariadenia, resp. opravách, tak nemusíte uvažovať už po 10 rokoch, ale až po viac ako 14 rokoch, pričom si udržíte svoj vysoký štandard a vaša prestíž nebude ohrozená. Objednajte si bezplatnú ukážku našich služieb.

čítať viac

 

 

 

Hotelové papuče Saffran  safran-papuce MINI

Ponúkame uzavreté a otvorené papuče dvoch materiálov -  froté a velúrové. Ponúkame aj službu aplikácie loga hotela na papuče: froté, velúrové alebo flisové. Pre členov AHRS máme v ponuke špeciálnu cenu a posielame v prípade potreby bezplatné vzorky na vyžiadanie. Tovar máme k dispozícií na sklade. 

čítať viac

 

Čerstvé mäso Gurmet  Gurmet MINI

Bidfood pod značkou Gurmet spracováva a vyrába mäsové produkty z bravčového a hovädzieho mäsa najvyššej kvality, vo vlastnom modernom závode v Kralupoch nad Vltavou. Zákazníkom denne rozvezieme viac než 7 ton kvalitného čerstvého mäsa a mäsových výrobkov Gurmet. Špecializujeme sa na kuchynskú úpravu mäsa, t.j. jeho spracovanie a príprava je vhodná pre gastronomické zariadenia, aj pre maloobchodné siete. Mäso spracovávame vlastnými mäsiarmi pod stálym veterinárnym dozorom.

čítať viac

 

Organická káva ALTECO  ALteco MINI

Autentická zmes arabiky a robusty výnimočného organického pôvodu z hôr centrálnej Ameriky. Espresso ALTECO sa vyznačuje zamatovou cremou, pretrvávajúcou arómou po mede a orieškoch a chuťou po čokoláde a jemne pikantnom kakau. Výsledkom je prémiová organická zmes priateľská k životnému prostrediu, ktorá garantuje zákazníkom jednoduchú prípravu a najlepšiu kávu vo svojej triede za najlepšiu cenu. Pripravte svojim zákazníkom vynikajúcu kávu na kvalitných kávovaroch, vďaka novým predajným modelom. Technológie si teraz okrem priameho nákupu a nájmu môžete zaobstarať aj formou finančného a operatívneho leasingu. Viac informácií u vašho zástupcu Corner & Co.

čítať viac

 

 

Fasádne farby DULUX Dulux-MINI

Fasádnu farbu Dulux je vhodné použiť pri renovácii pôvodného náteru, aj na novú natónovanú omietku na zatepľovací systém. Hlavným benefitom je predĺžená životnosť omietky až o 50%, širšia farebná možnosť než pri omietkach (až 11 000 odtieňov), kvalitnejší vodoodpudivý povrch ako vo väčšine natónovaných omietok. Farebný odtieň fasádnej farby Dulux je možné aplikovať  na biely podklad omietky - je to lacnejšie riešenie ako pri prefarbenej omietke, odolná je proti rastu rias a machov.

čítať viac

 

 

Servis audiovizuálnych a konferenčných systémov  kongres MINI

Profesionálny, komplexný servis projekčnej, konferenčnej a audio-video techniky spojený s výjazdom do vašich priestorov. Zaoberáme sa špecializovaným servisom zameraným na projektory a projekčnú techniku, audio-video techniku a komplexné systémy riadenia a ovládania AV techniky a jej súčastí. Taktiež vykonávame pravidelný servis a starostlivosť o techniku, profylaktické čistenia a kontroly, výmeny lámp a filtrov v projektoroch. 

čítať viac

Projekty AHRSNEDISKVALIFIKUJ SA

ludske zdroje

WellTo

wellto


Prečítajte si viac...