Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

Novinky Garantovaných dodávateľov - November 2019

Novinky garantovaných dodávateľov AHRS pre členov na mesiac november 2019.

HERBERT SIRUPY- ZIMNÁ EDÍCIA  herbert MINI

Obdobie osviežujúcich limonád sa skončilo a počas chladných dní potrebujeme nápoj, ktorý nás zohreje a povzbudí. Aj túto sezónu sme nezanedbali a pripravili pre našich zákazníkov špeciálnu zimnú edíciu sirupov a overených receptov. Ich príprava je jednoduchá a rýchla. S pomocou čerstvých byliniek a plátkov sušeného alebo čerstvého ovocia dokážete vytvoriť príjemnú alternatívu čaju a v alkoholickej verzii chutný grog. Stačí pár ingrediencií a Herbert horúci nápoj je na svete.

čítať viac

 

 

 

Nová rada dávkovačov s pumpou hotelovej kozmetiky VITTORE DE CONTI  alda MINI

Exkluzívna kozmetická rada Vittore de Conti ponúka vysokú kvalitu a svojou skladbou splňuje požiadavky najnáročnejšej klientely. V základe má cédrové drevo zvýraznené vôňou malín a pačuli s jemnou prímesou jasmínu. Luxusná kolekcia dá vašim hosťom pocítiť unikátnosť zámockej doby, ktorú si uchovajú v mysliach veľmi dlhú dobu. Pokožku zanecháva hodvábne jemnú a poskytuje jej dlhodobú hydratáciu.

čítať viac

 

 

Základom je hygiena a trvalá udržateľnosť  

Logo SALESIANER  MINI
Servisný prenájom zahŕňa obstarávanie, zásobovanie, skladovanie, servis, hygienicky bezchybné pranie textílií a  včasné dodávky. Sme váš partner s najlepšou kvalitou v oblasti servisného prenájmu textílií a rohoží. Najvyššie kvalitatívne normy pre presnosť, čistotu a spoľahlivosť sú pre nás záväzné, tak ako aj inovatívne riešenia. SALESIANER MIETTEX znamená spoľahlivý, vysoko profesionálny manažment textílií, garantovanej hygieny, obsiahly servis v zdravotníctve, v hoteli a gastronómii. A staráme sa o pracovné oblečenie z dielní i veľkých priemyselných spoločností. Naše profesionálne rohože zachytia 80 % nečistôt. 

čítať viac

 

Gastroštúdio Bidfood už aj v Novom Meste nad Váhom  bidfood MINI

Odborné semináre, prednášky, prezentácie a interaktívne varenia (workshopy) pod vedením profesionálnych kuchárov, sú určené pre našich zákazníkov, odbornú verejnosť, aj pre zamestnancov. Pripravujeme pre vás množstvo zaujímavých kurzov varenia. Sledujte náš web a dozviete sa viac. Tešíme sa na vás.

čítať viac

 

Elektronické online zámky KCs L31 a KCs J31  keycard MINI

Svoje súkromie máte pod kontrolou z ktoréhokoľvek miesta na svete. Nové elektronické online zámky ponúkame bez dodatočných mesačných poplatkov za online správu. Špičkový moderný dizajn vhodný pre všetky typy dverí. Prostredníctvom mobilnej aplikácie je možné vygenerovať načasovaný prístupový číselný kód na otvorenie zámku a poslať ho klientovi. Na diaľku je možné už vygenerovaný kód zrušiť alebo zmeniť a tiež si prečítať históriu vstupov. Zámok je možné otvárať aj prostredníctvom bluetooth, RFID čipom, alebo odtlačkom prsta.

čítať viac

 

Vankúše a paplóny pre lepší spánok vašich hostí  saffran MINI

Textilná spoločnosť Saffran ponúka 3 druhy hotelových vankúšov a celoročné paplóny vysokej kvality, ktoré sú k dispozícii v bratislavskom sklade. Okrem toho ponúkame možnosť výroby vankúšov a paplónov na mieru. Náplň - duté vlákno, perie a páperie; rozmer - podľa vašich potrieb, povrchový materiál - 100% polyester, mikrofibra, či frotté. Radi prídeme priamo k vám ukázať vzorky našich tovarov. Pre členov AHRS máme v ponuke špeciálnu cenu.

čítať viac

 

 

Exkluzívna novinka ktorý POSUNIE váš biznis na nový level  150pxiwee

Predstavíme vám jedinečnú novinku na trhu, zvislo posuvné americké okná z kvalitného hliníka. Ak prevádzkujete reštauráciu alebo kaviareň, vďaka iWee môžete využiť vašu letnú terasu počas celého roka. Ponúkame vám výsuvné zábradlie, pomocou ktorého jedným stlačením zmeníte svoju letnú terasu na celoročný priestor. Hľadáte niečo špeciálne, luxusné, no zároveň praktické do vášho hotela? Máme tu pre vás výnimočné okná so zvislo posuvným modulom, vďaka ktorým môžete vymeniť steny za okná a užívať si pocit voľnosti aj v interiéri. Prinášame vám inovatívne riešenie, ktorého finančná návratnosť je viac než istá. 

čítať viac

 

 

Informačné kartičky pre catering a personál  gastroservis MINI

Vytvorte si označenie, ktoré zvýrazní vašu charakteristiku:
- pre personál
- catering
- výdajné pulty
- vitríny
 Výrobu kariet, prenájom a predaj tlačiarne vám ponúka Gastroservis. 

čítať viac

Projekty AHRSNEDISKVALIFIKUJ SA

ludske zdroje

WellTo

wellto


Prečítajte si viac...