Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

Novinky garantovaných dodávateľov - december 2019

Novinky garantovaných dodávateľov AHRS pre členov na mesiac december 2019.

Vážení obchodní partneri,  PF 2020

radi by sme sa vám poďakovali za doterajšiu spoluprácu a zaželali šťastné prežitie vianočných sviatkov. Do nového roka prajeme veľa šťastia, zdravia, osobných, ale aj profesných úspechov.
Praje J. J. Darboven

čítať viac 

 

ECO Friendly Line  

eco friendlyOchrana nášho životného prostredia sa týka stále väčšieho počtu ľudí. Produktová rada ECO-FRIENDLY k tomu prispieva. ECO-FRIENDLY línia ponúka výrobky a obaly vyrobené z prírodných a obnoviteľných surovín alebo recyklovateľných materiálov. Považujeme sa za inovatívnu spoločnosť a náš záujem je o prírodné produkty, šetrnejšie k životnému prostrediu a menej obalov.

čítať viac

 

 

 

DULUX EASYCARE  DU-EasyCare-sRGB

Kolekcia 45 matných, vysoko umývateľných, disperzných maliarskych farieb novej generácie s hydrofóbnymi vlastnosťami pre nátery stien a stropov v interiéri. Vďaka unikátnej technológii, ktorá odpudzuje vodu, povrch odoláva znečisteniu.Táto technológia chráni povrch pred absorbovaním  akejkoľvek tekutiny a tým zamedzuje tvorbe škvŕn. Náter zostáva bez poškodenia a škvŕn aj po niekoľkonásobnom umývaní. S vysokou rezervou spĺňa najprísnejšie limity normy EN 13300: 2001 pre oter za mokra - trieda oteru I.

čítať viac

 

 

 

Silvestrovská ponuka na bublinky- akcia 5+1 na Prosecco Reya Valdobbiadene  corner

V mnohých gastro prevádzkach sa obdobie konca roka nesie v znamení vianočných večierkov a rôznych firemných akcií. Reya Prosecco je z najvyššej kategórie z oblasti Valdobbiadene DOCG, extra dry. Má slamovo žltú farbu s jemným pravidelným perlením a príjemnú ovocnú vôňu citrusov, broskýň, orieškov a briošky. Je to sladšia atraktívna chuť postavená na ovocí s jemným dotykom maslových sušienok a kandizovanej pomarančovej kôry. Ak máte záujem využiť túto akciu, kontaktujte vášho obchodného zástupcu Corner & Co.

čítať viac

 

 

REFRESH zariadenia - to je investícia s priamou návratnosťou  servis povrchov EKO

REFRESH zariadenia, nábytku, izieb, či spoločných priestorov, vám pomôže zvýšiť váš repeat customer rate, udržiava vysokú hodnotu hotela, predlžuje životnosť zariadenia a oddiaľuje veľké rekonštrukcie, čím výrazne šetrí vaše náklady a udržiava vysoký štandard. Neváhajte a využite ukážku služby REFRESH, ktorá je GRÁTIS a posúďte sami, aký bude mať pre váš hotel zmysel.

čítať viac

 

Salesianer Miettex, s.r.o.  salesianer DEC

Je moderná veľkokapacitná priemyselná práčovňa, ktorá prenajíma a perie pracovné odevy, profesionálny textil pre zdravotníctvo a predovšetkým hotely. Kvalita, hygiena a spoľahlivosť sú pre nás záväzné, tak ako aj inovatívne riešenia.To dokazuje úspešný rok 2018/2019, za čo vďačíme aj našim zákazníkom, ktorých spoluprácu, podporu a dôveru si vážime. Naša spoločnosť sa vďaka nim úspešne rozširuje a preto plánujeme v nastávajúcom roku 2020  ďalší rozvoj k spokojnosti našich partnerov.

čítať viac

 

Tajná zbraň na vašom pulte!  Koktailovy Davkovac Napojov-15 druhov

Automatický dávkovač GiG je tajná zbraň vášho baru, ktorá vždy zabezpečí jedinečnú zmes mágie. Automatický dávkovač pracuje s viac ako 75 receptami na kokteily, s vopred naprogramovanými a pripravenými na výdaj. Jednoduchá funkčnosť vám umožňuje vydávať na mililitre presne merané dávky. V aplikácii nájdete podrobné recepty, ako pripraviť najlepšie medzinárodné koktaily. Každý recept má sprievodcu krok za krokom, ktorý podrobne opisuje aj vhodné poháre, ktoré máte použiť, množstvo potrebného ľadu a dokonca aj správnu ozdobu, aby sa dosiahol maximálny efekt.

čítať viac

 

Projekty AHRSNEDISKVALIFIKUJ SA

ludske zdroje

WellTo

wellto


Prečítajte si viac...