Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

Novinky garantovaných dodávateľov - Február 2020

Novinky garantovaných dodávateľov AHRS pre členov na mesiac február 2020.

POMOC ŽIVOTNÉMU PROSTREDIU – Produkty ECONATURAL  certifikat ALDA MINI

EcoNatural nevyrúbe stromy, ale umožňuje recyklovať materiály, ktoré by inak skončili na skládke odpadov. Týmto spôsobom významne pomáha k riešeniu problému likvidácie odpadov. Z týchto produktov môžete využívať kvalitný toaletný papier, alebo utierky na ruky, ktoré už používate a znížiť tak zaťaženie prírody. Nerobíme žiadny výrub stromov ani neprodukujeme zbytočný CO2 do ovzdušia. Kontaktujte nás kvôli prezentácii.

čítať viac

 

HRS Hospitality & Retail Systems oslavuje 30 rokov HRS Oracle Logo High -MINI


Spoločnosť HRS Hospitality & Retail Systems bola založená v roku 1990 s cieľom poskytnúť svojim zákazníkom výnimočné služby v oblasti HoReCa. HRS ponúka inovatívne riešenia pre správu: hotelov, reštaurácií, obchodných reťazcov, štadiónov, kúpeľov a fitnes klubov. HRS má pôsobivé portfólio produktov a služieb, medzi ktoré patria: predprojektová analýza, dodávka hardvéru a softvéru, strategické IT poradenstvo, implementácia a integrácia riešení, školenie a poradenstvo zamestnancov, technická podpora 24/7. Spoločnosť si vybudovala vynikajúcu reputáciu v poskytovaní kvalitných služieb spolu so silnou globálnou prítomnosťou. 

čítať viac

 

 

Chladené dávkovače nápojov  Dávkovač-Banti  MINI

Spoločnosť Gastroservis predstavuje zo svojej ponuky dávkovače džúsov z koncentrátu (Post-mix) a dávkovače čerstvých džúsov z BIB (Pre-mix). Dávkovače zabezpečia čerstvé džúsy pre raňajky a catering. Výkonné chladenie, jednoduchá obsluha a presné dávkovanie, sú samozrejmosťou.

čítať viac

 

 

 

 

Od reškonštrukcie 6-8 rokov a hotel vyzerá, že by potreboval omladiť?  REFRESH

Existuje ekonomické riešenie, akým sa dá zariadenie hotela REFRESH-núť. REFRESH zahŕňa dôkladné vyčistenie a dekontamináciu povrchu, odborný retuš poškodení a následné odborné ošetrenie prípravkami, ktoré sú na to určené. Ide o nemeckú technológiu na údržbu povrchov a retuš poškodení, obohatenú o naše viac ako šesťročné skúsenosti. Technológia nám umožňuje vykonávať servis bez demontáže, odvozu, hluku, či prachu, dokonca aj za plnej prevádzky hotela.
UKÁŽKA OPRAVY PRIAMO U VÁS V PREVÁDZKE GRÁTIS!

čítať viac

 

 

Exterio – novinky 2020  las-palmas-MINI

Využite šancu a vyberte si z našich skladových noviniek a zabezpečte svojim hosťom pohodlné sedenie na vašej terase, či wellness v dostatočnom predstihu. Pod značkou Exterio a Belini sme zariadili už viac ako 80 hotelov, reštaurácií a kaviarní na Slovensku. Pre viac informácií neváhajte kontaktovať nášho špecialistu pre HoReCa.

čítať viac

 

Slovenská pobočka oslavuje 25 rokov  Salesianer MINI

Základným jadrom spoločnosti je kompletná ponuka prenájmu a pranie textílií pre hotely, gastronómiu, zdravotníctvo i pracovného oblečenia pre priemysel a obchod. SALESIANER MIETTEX je symbolom pokroku v oblasti textilného manažmentu. Vlastní pobočky po celej Európe a môže sa pochváliť novou modernou centrálou vo Viedni. Naša pobočka na Slovensku oslavuje 25. výročie svojho založenia v roku 1995. A je dôkazom dodržiavania najvyššej kvality, hygieny a spoľahlivosti s neustálymi inovatívnymi riešeniami k spokojnosti našich zákazníkov, ktorým ďakujeme za spoluprácu.

čítať viac

Projekty AHRSNEDISKVALIFIKUJ SA

ludske zdroje

WellTo

wellto


Prečítajte si viac...