Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

Novinky garantovaných dodávateľov - August 2020

Novinky garantovaných dodávateľov AHRS pre členov na mesiac august 2020.

Hydroalkoholický dezinfekčný gél

V súčasnosti sme v spoločnosti Groupe GM reagovali na pandémiu Covid 19 a v rámci vlastnej značky More & More sme na trh Groupe GMpriniesli hydroalkoholické dezinfekčné gély vyrobené v našich laboratóriách. Gély distribujeme nielen v odvetví služieb ale v nemocniciach a seniorských domovoch a školách. Obsahujú 70% alkoholu a sú bezoplachové, dodávajú sa v baleniach 40 ml a 310 ml. Cena pre členov AHRS je 40 ml fľaštička s uzáverom 0.895 EUR za kus a 310 ml dávkovač 5.038 EUR za kus. Cena je platná do konca roka 2020.

čítať viac

 

Najväčší výber talianskeho dizajnového nábytku značky NARDI vystavený na 1500m2 v novom showroome EXTERIO. 

Na našej webovej stránke www.exterio.sk  alebo v predajni EXTERIO nájdete najväčší výber produktov dizajnovej talianskej značky Nardi  Produkty 2020 SNARDI .
Talianska značka  NARDI prezentuje štýl, praktickosť a maximálny komfort produktov a je praktická pre vaše hotely, reštaurácie, kaviarne, bary a wellness centrá. Väčšinu produktov  značky NARDI, môžete nájsť vystavenú aj na ploche 1500 m2, v našom novom SHOWROOOME v OC STYLA, Zlaté Piesky, na 2.poschodí.

čítať viac

 

Renovácia dreva, lokálny retuš poškodení na rôznych povrchoch, REFRESH izieb a servis iných nedostatkov

Ani v tomto ťažkom roku by ste nemali podceniť údržbu zariadenia prevádzky. Odkladanie údržby sa nemusí vždy oplatiť, lebo o rok, EKONOMICKY EKOLOGICKYči o dva, môže byť servis už nemožný a jediná možnosť bude výmena poškodených prvkov, ktorá je často veľmi komplikovaná a drahá. Kontaktujte nás a určite spoločne nájdeme riešenie, ktoré vám bude vyhovovať.

čítať viac

 

KEY BOX CHECK-IN & OUT MAXI

Príchod vašich hostí už nie je viazaný na otváracie hodiny!
Hostia môžu prísť kedykoľvek tak, ako im to vyhovuje. Ak viete, že vaši hostia prídu neskoro, poskytnete hosťom vopred KeyCardsvygenerovaný číselný kód. Po príchode vaši hostia zadajú kód v systéme Check-in Box a dostanú kľúč alebo kartu. Je to také jednoduché!

Check-in Box
- vhodné na výdaj kariet aj kľúčov
- 5“ dotykový display
- rozmer: 480 mm x 520 mm x 190 mm
- pamäť na 60 000 udalostí
- 8 kľúčových pozícií s možnosťou rozšírenia na 15
- box na vrátenie kľúča alebo karty

čítať viac

 

Projekty AHRSNEDISKVALIFIKUJ SA

ludske zdroje

WellTo

wellto


Prečítajte si viac...