Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

Novinky garantovaných dodávateľov - Apríl 2021

Vďaka zlepšujúcej sa situácii môžeme postupne otvárať prevádzky a tešiť sa na našich hostí. Verím, že aj vďaka ponuke našich dodávateľov sa nám spoločne podarí postupne prinavrátiť dôveru a hostí do prevádzok. 

V spoločnosti GASTRO - HAAL radi plníme sny, a to najmä v týchto neľahkých časoch!

Pripravili sme pre reštaurácie, ale aj domácnosti súťaž o taliansku mobilnú pizza pec vsutaz pizza pec april 2021 blog 1 hodnote 4000 €.
Prilákajte po uvoľnení opatrení hostí na terasu vašej reštaurácie, vďaka pútavému dizajnu pizza pece a šíriacej sa vôni chutných jedál.
Alebo si spestrite chvíle s rodinou a priateľmi doma,na terase záhrady.

čítať viac

 

Slovenské Novošlachtence

Vína Chateau Modra sú výsledkom viac než 400 ročnej tradície pestovania viniča aCH-Modra-SN-Hron výroby vína rodiny Šebovcov z Modry. Tradícia rodiny sa viaže až k Lukášovi Šebovi, ktorý bol v Modre v 17. storočí vlastníkom viac než pol hektára vinohradu.   

čítať viac

 

Je čas zažiariť ! 

Pre prvých 20 spray-erov je k dispozícii kartón grátis ešte pred ostrým štartom. Debic,AD SPRAYER Slagpjena 210X297 page-0001 určený do profesionálnych rúk, vám ponúka jednotku medzi európskymi šľahačkami v spreji! Môžete sa stať pravým spray-erom, pretože Debic má:

• najlepšiu štruktúru
• vynikajúco drží tvar
• pravú smotanovú chuť
• jedinečnú dýzu na dokonalé servírovanie šľahačky
Odhaľte svoj skrytý talent, zdokonaľte svoje zručnosti a osvojte si umenie ako vytvoriť dokonalý kopček šľahačky. 

čitať viac

 

Detailing priestorov a retuš poškodení, ktoré určite nechcete vašim hosťom ukázaťsuflik odbitý roh

Ponúkame odstránenie vizuálnych nedostatkov a poškodení, ktoré znižujú štandard ubytovacieho zariadenia. Nedajte vašim hosťom šancu všimnúť si poškodenia alebo iné nedostatky. Stačí poslať fotografiu poškodenia, prípadne si dohodnúť bezplatnú osobnú obhliadku u vás. 

čítať viac

 

Novinka!  Automatické vykazovanie štatistických údajov z PMS HORES do ŠÚ SR

Chcete si uľahčiť prácu s posielaním výkazov na štatistický úrad?images
Ako prví a jediní na Slovesnu sme pre slovenské hotely pripravili novinku v komunikácii so Štatistickým úradom SR.
Modul vám automatizovane zaistí odoslanie údajov z hotelového systému HORES, spracuje ich do formy štatistického výkazu a jedným klikom odošle na Štatistický úrad SR.
Informujte sa na možnosti nového modulu.  

čítať viac

 

Nová éra hotela s komplexným a cenovo dostupným PMS systémom Opera Cloud

OPERA Cloud je cloudová platforma s podporou pre mobilné zariadenia pre správucb129-cs-the-dash-board hotelov novej generácie, vytvorená na základe systému OPERA, popredného hotelového systému využívaného v hoteloch na celom svete. OPERA Cloud ponúka intuitívne užívateľské rozhranie, komplexnú funkcionalitu pre všetky oblasti riadenia hotela, bezpečné ukladanie dát a stovky rozhraní pre napojenie kľúčových partnerov, aby vyhovovali potrebám hotelov všetkých typov a veľkostí. Presunom do cloudového prostredia OPERA Cloud je navrhnutá tak, aby zjednodušila IT infraštruktúru v rámci hotela, znížila investície do hardvéru a ušetrila čas, ktorý je možné lepšie využiť pri každodennej prevádzke hotela. Celkovo je cloudové riešenie efektívnejšie, čo vám a vášmu tímu umožňuje sústrediť sa na zážitky hostí.

čítať viac

 

Plustelka Profesional 

Doprajte vašim hosťom poriadny televízny balík zábavy.PLUSTELKA - HOTEL POS - Topper - 01A
Plustelka Profesionál ponúka legálne riešenie televíznej služby pre všetky typy ubytovacích zariadení na Slovensku. Príjem TV signálu je zabezpečený prostredníctvom terestriálnej antény a pôvodných televíznych rozvodov. Pre televízny príjem tak nie je potrebné internetové pripojenie. Na službe Plustelka Profesionál oceníte taktiež jednoduché technické riešenie bez nutnosti stavebných zásahov, jednoduchú obsluhu priamo vo vašom hoteli a taktiež zohľadnenie sezónnej obsadenosti vašich izieb.  

čítať viac

 

Reštauračný systém Asseco Bluegastro

Moderná aplikácia KASSANDRA výrazne zrýchli a zautomatizuje objednávkovýKassandraA8 proces, preto je vítaným pomocníkom predovšetkým každej gastro prevádzky s terasou. V rámci spolupráce s dodávateľmi POS terminálov, ponúkame možnosť prepojenia našej mobilnej aplikácie KASSANDRA cez wifi terminál alebo cez platobný terminál s Androidom. Pri zakúpení aplikácie KASSANDRA na 3 mesiace získate teraz 1 mesiac používania navyše ZADARMO.

čítať viac
 

Objednávky priamo od stola cez QR kód
Pomocou funkcionality si hosť sám objedná priamo od stola cez QR kód, čím šetríObjednávky cez QR kód čas obsluhe. Objednávkový proces je tak rýchly, efektívny a zároveň minimalizuje potrebu osobného kontaktu medzi hosťom a obsluhou. Do 31.5.2021 ponúkame licenciu aj s implementáciou funkcionality ZADARMO.

čítať viac
 
 

Hotelový systém Asseco Horec

Funkcionalita objednávania priamo na izbu zefektívňuje objednávkový proces asofistikovany-hotelovy-systemnbspvyladeny-do-posledneho-detailu-s minimalizuje osobný kontakt s hotelovým hosťom. Funkcionalitu je možné využiť v prípade prepojenia s reštauračným systémom Asseco BLUEGASTRO. V prípade záujmu vám teraz ponúkame licencie ZADARMO do 31.5.2021 aj s možnosťou bezplatnej implementácie.  

čítať viac
 

Hotel Check-in Kiosk

Kiosk obzvlášť užitočný počas turistickej špičky alebo pre nočný check-in. Funguje akoAvemeo kiosk - Copy alternatíva ku klasickej recepcii a umožňuje hosťovi sa autonómne a efektívne ubytovať. Hosť je jednoducho navigovaný na dotykovom displeji - stačí do skenera vložiť identifikačný doklad (OP alebo pas), zaplatiť platobnou kartou a následne mu už iba kiosk vydá kartu od izby – všetko v spolupráci s vašim hotelovým systémom.

čítať viac

 

OXIVIR - čistiaci a dezinfekčný prostriedok - zľava 30%

Diversey Oxivir Excel je jednokrokový čistiaci a dezinfekčný prostriedok so širokým88549-IMG-Family pictures Oxivir Liquid and Wipe-20x20cm5 1 spektrom účinnosti a krátkou kontaktnou dobou určený na okamžité použitie. Na základe patentovanej technológie Diversey AHP (akcelerovaný peroxid vodíku) môže byť prostriedok používaný na tvrdé neporézne povrchy. K dispozícii je vo forme koncentrátu v bandaske, penového spreju vo fľaši a jednorazových utierok.

čítať viac

 

Kvalitná hotelová kozmetika ALDA – Pump systém

Hygienický dávkovací Alda Pump System ponúka klasické riešenie v prestížnomtile-image-500x500 prevedení s dôrazom na eleganciu, ekonomiku a ekológiu. Jednoduchá obsluha pre hosťa, ľahká logistika, ekonomika používania, uzamykateľná náplň a ich jednoduchá výmena sú hlavnými výhodami tohto riešenia. Alda Pump System výrazne znižuje množstvo plastového odpadu a v kombinácii s biologicky rozložiteľnými obalmi vďaka špeciálnemu aditivu Eco Pure kopíruje celosvetovo najnovšie trendy v chápaní dopadov ľudskej činnosti na životné prostredie.

čítať viac

 

Profesionálna hygiena

Spoločnosť ROIN, s.r.o.  ponúka produkty súvisiace výhradne s pandémiou pre svojichROIN logo klientov so splatnosťou faktúr 2 mesiace až do vypredania zásob.

čítať viac

 

Textílie na prenájom pre garantovanú hygienickú bielizeň 

Dôležitou požiadavkou  hostí v hoteloch a v gastronómii je hygienicky nezávadnáSK GAST 210X297mm page-0001 bielizeň. Profesionálny textilný manažment chráni pred možným prenosom prostredníctvom textílií. SALESIANER spracováva prenájmové textílie podľa zaevidovaných dezinfekčných pracích procesov. Realizujú sa  chemo-termickou dezinfekciou pri 60° C. Procesy pravidelne kontrolujú nezávislé univerzitné a hygienické inštitúty, kontroly dokladujú znaleckými posudkami a dávajú hosťom istotu hygienicky nezávadných textílií.

čítať viac

Projekty AHRSNEDISKVALIFIKUJ SA

ludske zdroje

WellTo

wellto


Prečítajte si viac...