Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

Novinky Garantovaných dodávateľov - August 2016

Novinky Garantovaných dodávateľov ZHR SR pre členov na mesiac August, 2016. 

 

Deň súkromného podnikania - 11. október 2016

metro logoJedinečné šanca propagovať s METRO svoje podnikanie, počas Dňa súkromného podnikania 11. októbra 2016. Zapojte sa do tejto aktivity a prezentujte svoje služby a zabezpečte si tak zviditeľnenie svojho biznisu. Zaregistrujte sa jednoducho na digitálnej platforme www.denpodnikania.sk a vytvorte si špeciálnu ponuku.

Pripravte sa na deň skvelých špeciálnych ponúk, radosti a zábavy vo vlastných podnikoch vo vašom okolí. Poďme osláviť majiteľov podnikov na celom svete.

Čítať viac

BIDVEST - Strukoviny, ryža a mrazená zelenina do vašej kuchyne

Bidvest Foodservice logo

Viete, že mráz je najšetrnejší konzervant a mrazená zelenina si pri správnom spracovaní počas celej doby trvanlivosti uchová svoje nutričné hodnoty, živiny a minerály zo dňa zberu? Viac o ponuke a potravinách vhodných do vašich zariadení, akými sú mrazená zelenina, strukoviny či ryža, sa dozviete od spoločnosti Bidvest. 

Viac o ponuke - Ryža              Viac o ponuke - Strukoviny         Viac o ponuke - Mrazená zelenina

Máte záujem o variabilnú tarifikáciu a možnosť porovnať si náklady?

magna logo

Nový produkt od spoločnosti MAGNA ENERGIA využíva poslednú revolúciu v odbere elektriny, a to je zavádzanie inteligentných meracích systémov (IMS). MAGNA ENERGIA pripravila mobilnú aplikáciu MagnApp, pomocou ktorej si môžu klienti spoločnosti pozrieť priebeh spotreby elektriny v jednotlivých hodinách, či porovnať si náklady na energie pri súčasnej a variabilnej tarifikácii.

Čítať viac

Viete, koľko vám ročne usporí LEDka?
 

logo oficial teslux

LED technológiám a LED žiarovkám patrí nielen budúcnosť, ale aj súčasnosť. Vysoké ceny energií a kladenie dôrazu na ekológiu im nahráva do kariet. A nielen to. Ďalšími výhodami LEDky sú dlhá životnosť, efektívnosť premeny elektrickej energie na svetlo, okamžitý nábeh svietenia a bezpečnosť pre ľudské zdravie. Neobsahuje totiž žiadne toxické látky (ortuť, olovo).

Spoločnosť TESLUX pripravila pre svojich klientov online kalkulačku, ktorá vypočíta úspory na elektrickej energii a návratnosť investície do LED žiarovky. Vyrátajte si online úsporu pre vaše zariadenie.
 
Čítať viac
 
Špeciálna ponuka od SALESIANER MIETTEX 
Logo 100

Spoločnosť Salesianer Miettex Slovensko si na leto pripravila špeciálnu ponuku, kde zákazníci majú možnosť vybrať a navrhnúť reklamnú rohož pre svoje zariadenie, v akcii 1 reklamná rohož = 1 štandardná rohož. Možnosť vlastného dizajnového návrhu je bezplatná a zákazník si vyberie interval čistenia. 

Čítať viac

 

 

Projekty AHRSNEDISKVALIFIKUJ SA

ludske zdroje

WellTo

wellto


Prečítajte si viac...