Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

Novinky Garantovaných dodávateľov - September 2016

Novinky Garantovaných dodávateľov ZHR SR pre členov na mesiac September, 2016. 

Sola Point: miesto plné inšpirácie

Sola Switzerland-2-line

Sola Point predstavuje predajňu a showroom, ktoré okrem najnovších produktov a inovácií ponúkajú aj rôzne interiérové inšpirácie alebo príklady stolovania. Svojim zameraním a rozmanitosťou produktových línií pokryjú aj nároky veľkoodberateľov. Osobné poradenstvo a individuálny prístup sú neoddeliteľnou súčasťou predajnej filozofie Sola Switzerland.

čítať viac

Chcete profitovať viac? 

worldline-logoVďaka službe DCC (Dynamic Currency Conversion) od spoločnosti Worldline môžu turisti a klienti na pracovnej ceste hradiť účty za hotel, reštauráciu, obchody alebo za taxík vo svojej domácej mene. Služba je zaujímavá nielen pre vášho zahraničného zákazníka, ktorý vie presne, akú sumu platí, ale aj pre vás ako obchodníka, pretože vám ponúka ďalší zdroj príjmu, či iné výhody.

čítať viac

Ponuka GASTROSTAR: Akcia mesiaca

LogoFirma sa zaoberá predajom chladených a mrazených potravín najvyššej kvality do segmentu HORECA. Našim cieľom je dodávať kvalitu a istotu do Vašej kuchyne, poukázať na to, že jedlo je dôležité na zachovanie života, ale môže predstavovať aj nesmierne potešenie. Výhodná ponuka na mesiac september. 

čítať viac

Projekty AHRSNEDISKVALIFIKUJ SA

ludske zdroje

WellTo

wellto


Prečítajte si viac...