Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

Novinky Garantovaných dodávateľov - Január 2017

Novinky Garantovaných dodávateľov ZHR SR pre členov na mesiac Január 2017.

Prečo robíme víno iba z vlastného hrozna

GRANDBARI logoZa každým vínom Chateau GRAND BARI sa ukrýva veľký kus poctivej práce – od precízne vybratej odrody, šetrnej výsadby do vinohradníckych honov, každodennej starostlivosti o vinič, až po samotný zber a spracovanie hrozna. Aj preto sú vinice Chateau GRAND BARI prihlásené do integrovanej ochrany, ktorá garantuje primárne používanie prírodných ošetrujúcich látok namiesto chemických.

čítať viac

Cafe Verde od J.J.Darboven 

Príďte ochutnať skvelú unikátnu a nezameniteľnú chuť BIO kávy CAFE VERDE! Radi by sme vás touto cestou pozvali na 24.ročník veľtrhu gastronómie DANUBIUS GASTRO, ktorý sa koná 26.-29. januára 2017 v priestoroch bratislavskej Incheby, kde vám radi odprezentujeme našu špičkovú kávu, kvalitné technológie, profesionálne riešenie šité na mieru a inovatívne koncepty pre vašu prevádzku.

 čítať viac

Specialiti na kavu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sola Switzerland

novelties-2016-17-winterDo nového roku prichádza spoločnosť Sola Switzerland s viacerými novinkami, ktorých spoločným znakom sú sýte farby, pôsobivé tvary a top materiály. 

S motívom priniesť niečo nové, nečakané a netradičné, pracuje tím spoločnosti Sola na viacerých produktových konceptoch v rôznych farebných a materiálových kombináciách. Rok 2017 sa bude niesť na vlnách produktov z línie FLOW a na novinkách z konceptu NOISE.

čítať viac

 

Slovenské Vinice

logoNa Slovensku sa rodia úžasné vína. Máme byť právom na čo hrdí. Mnohé rodinné vinárstva svojou poctivou a tvrdou prácou dávajú svojim vínam dušu a neopakovateľný charakter. Slovenské Vinice združujú pod jednou značkou vína z rôznych rodinných vinárstiev. Podmienkou je 100% slovenský pôvod pričom vína musia prejsť sitom odbornej komisie zloženej zo 4 členov: Jean Daniel Angibaud, Fedor Malík, Katarína Furdíková, Marek Závracký.

čítať viac

 

Ponuka mesiaca

GASTROSTAR logo.jpgFirma sa zaoberá predajom chladených a mrazených potravín najvyššej kvality do segmentu HORECA. Našim cieľom je dodávať kvalitu a istotu do vašej kuchyne, poukázať na to, že jedlo síce je dôležité pre zachovanie života, ale môže predstavovať aj nesmierne potešenie. Výhodná ponuka na mesiac JANUÁR. 

čítať viac

 

 

Projekty AHRSNEDISKVALIFIKUJ SA

ludske zdroje

WellTo

wellto


Prečítajte si viac...