Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

Novinky Garantovaných dodávateľov - Február 2017

Novinky Garantovaných dodávateľov ZHR SR pre členov na mesiac Február 2017. 

Spoznajte symboly ukryté v značke Chateau GRAND BARI 

GB

Práve obal vína a jeho príbeh pomáhajú víno lepšie pochopiť – ešte pred jeho ochutnaním. V nasledujúcich riadkoch vám detailne vysvetlíme jednotlivé symboly, predstavíme heslá na našich vínach a rozpovieme celý náš príbeh. 

čítať viac 

Ponuka GASTROSTAR: Akcia mesiaca

Logo

Firma sa zaoberá predajom chladených a mrazených potravín najvyššej kvality do segmentu HORECA. Našim cieľom je dodávať kvalitu a istotu do vašej kuchyne, poukázať na to, že jedlo síce dôležité
pre zachovanie života, ale môže predstavovať aj nesmierne potešenie. Výhodná ponuka na mesiac FEBRUÁR

čítať viac

Julius Meinl PremBreak

PremBreak High res freestanding

Hotelový priemysel sa počas raňajok stretáva so špecifickými požiadavkami. Za krátky čas je potrebné pripraviť veľké množstvo kávy. Za žiadnych okolností nesmie byť kompromitovaná kvalita kávy. Požiadavky hostí sú vysoké a ich kávová odbornosť stále rastie. Riešením Julius Meinl je PremBreak: technicky sofistikované riešenie filtrovanej kávy v kombinácii s najlepšími zmesami garantuje šálku najkvalitnejšej raňajkovej kávy. 

čítať viac

Voľba sládkov

februar volba sladkov

Vedeli ste, že pivo sa môže hodiť nielen k určitému druhu jedla, ale aj k druhu počasia? Podľa sládka z Velkých Popovic je pre chladné dni ideálnym parťákom nefiltrovaný tmavý ležiak varený zo štyroch druhov sladu. V porovnaní so štandardným tmavým pivom sa vyznačuje vyššou plnosťou, výraznejšou sladovou chuťou a má výbornú „piteľnosť“.

čítať viac

 

Ocenenie vinárstva VINIDI

VINIDI logo

Vinárstvo VINIDI ako jediné dostalo na 24.ročníku Danubius Gastro cenu GR Incheby a predsedu hodnotiacej komisie za víno Rulandské šedé 2015, ide o unikátne polosladké víno, jedinečnej elegantnej vône a chuti.

čítať viac

Nescafé Alegria

Espresso Lungo3319 new logo 012015 large

Teraz obohatená celými praženými kávovými zrnami, ktoré sú mleté desaťkrát jemnejšie ako pri tradičnom mletí.

Nová rada Nescafé Alegria prináša úplne novú úroveň kvality v podobe 100% čistej prírodnej kávy, ktorá svoju chuť a vôňu rozptyľuje ešte intenzívnejšie a prináša tak plnú arómu a pôžitok. Táto jemne mletá káva umne skrytá v ochrannej vrstve rozpustných kávových zrniek pre dokonalé uvoľnenie čerstvej chuti a vône v každej šálke. 

čítať viac

PLATEANUM – The quintessence of tea

plateanum

Ušľachtilý, extrovertný a pritom spätý so zemou.

Zdržanlivý aj suverénny, s tradíciou a skúsenosťami, čaj najvyššej kvality. Výrazný niekoľkými základnými črtami, aj napriek tomu prekvapujúci širokou, osobitou škálou podtónov. Oprávnené sebavedomie, s ktorým tento čaj vystupuje, prispieva k tomu, že sa dnes radí medzi uznávané trendové nápoje

čítať viac

Projekty AHRSNEDISKVALIFIKUJ SA

ludske zdroje

WellTo

wellto


Prečítajte si viac...