Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

Novinky Garantovaných dodávateľov - Marec 2017

Novinky Garantovaných dodávateľov ZHR SR pre členov na mesiac Marec 2017. 

To najlepšie zo slovenských vinohradov sa stretlo v značke Sommelier Select  

METRO logo

Hrozno musí byť zdravé na 100%, cukornatosť starosvetsky označovaná ako neskorý zber, nemenej dôležitý je aj správny výber odrôd viniča z určitej oblasti. Všetkými týmito atribútmi sa môže popýšiť séria vín značky Sommelier Select, dostupných na pultoch siete predajní METRO.

čítať viac    Somelier select katalóg

Unikátna pôda pre pestovanie viniča

GB

Vinohradnícka oblasť Tokaj je známa pre svoje geografické a klimatické špecifiká, ktoré umožňujú tokajským odrodám prosperovať a tvoriť povestné cibéby. Málo sa však hovorí o jedinečnosti samotnej pôdy. Jej hodnota spočíva vo vulkanických horninách, ktoré sú natoľko špecifické, že pomohli presne vymedziť Tokajskú oblasť z hľadiska terroir.

čítať viac 

Ponuka GASTROSTAR: Akcia mesiaca

Logo

Firma sa zaoberá predajom chladených a mrazených potravín najvyššej kvality do segmentu HORECA. Našim cieľom je dodávať kvalitu a istotu do vašej kuchyne, poukázať na to, že jedlo síce dôležité pre zachovanie života, ale môže predstavovať aj nesmierne potešenie. Výhodná ponuka na mesiac MAREC

čítať viac

Bidfood EXPO ale aj nové recepty pre školy

BIDFOOD logo

Bidfood pripravuje v poradí už 11. ročník jedinečného gastronomického veľtrhu Bidfood Expo 2017

Venuje sa aj pravidelnému organizovaniu varenia v školských jedálňach, kde prezentuje nové trendy v školskom stravovaní s využitím existujúcich školských noriem. 

Školské jedálne     Bidfood EXPO     Bidfood Gastroteam       Treska obyčajná

 

Voľba sládkov

marec volba sladkov

Počas tohto mesiaca sa na výčapoch podnikov zapojených do programu Voľba sládkov objaví limitovaný špeciál India Pale Ale (IPA).


Tento pivný špeciál je mimoriadne obľúbený v zahraničí a rýchlo si získava popularitu aj u nás. Limitovanú edíciu India Pale Ale uvarili pre značku Master velkopopovickí sládkovia.

čítať viac

 

Exkluzívne novinky

DEX novinky biele

 

Po minuloročnom uvedení kolekcie exkluzívnych destilátov spoločnosť ST. NICOLAUS tento rok dopĺňa tri zaujímavé novinky v tomto segmente prémiových destilátov. K jednoodrodovým destilátom pribudla Jablkovica Jonathan. Dnes sa táto odroda pestuje už len zriedkavo, odborníci ju však stále zaraďujú medzi najchutnejšie odrody. Iný pohľad na alkoholický nápoj z hrozna vám poskytne Hroznovica Irsai Oliver, ktorávás prekvapí svojou elegantnou muškátovou vôňou a jemne sladkastou korenistou dochuťou. Na Slovensku je stále veľký záujem o destiláty zo zriedkavého ovocia, preto spoločnosť do portfólia zaradila Ríbezľovicu z čiernych ríbezlí. Očarí vás svojou nevšednou chuťou so silným korenistým akcentom. 

čítať viac

Projekty AHRSNEDISKVALIFIKUJ SA

ludske zdroje

WellTo

wellto


Prečítajte si viac...