Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

Novinky Garantovaných dodávateľov - Apríl 2017

Novinky Garantovaných dodávateľov ZHR SR pre členov na mesiac Apríl 2017. 

Nový Garantovaný člen ZHR SR - ALDA Slovakia s.r.o.

logoALDA Slovakia pôsobí v oblasti hotelovej kozmetiky a vybavenia už veľa rokov a patrí medzi najvyhľadávanejšie firmy v tomto segmente. Našou obchodnou filozofiou je poskytnúť zákazníkovi široký sortiment presne podľa najnovších trendov a požiadaviek.

Novinka - špeciálna odľahčená hotelová prístelka, ktorá uľahčí prácu chyžným a uspokojí aj náročných hostí.

čítať viac

"Verím, že Múza, dokáže prilákať ľudí na Tokaj"

GB výherca

Všetci priaznivci dobrého vína dostali možnosť vymyslieť meno pre nové víno z pivníc Chateau GRAND BARI. Nový prírastok vznikol ako kupáž dvoch odrôd – Muškátu Žltého a Zety, teda ako spojenie mužského elementu so ženským. Ako názov MÚZA vznikol, sme sa porozprávali s jeho autorom a výhercom súťaže p. Petrom Drotárom – 37 ročným manažérom, pre ktorého je Tokaj jedným z najväčších koníčkov.

čítať viac 

Ponuka GASTROSTAR: Akcia mesiaca

Logo

Firma sa zaoberá predajom chladených a mrazených potravín najvyššej kvality do segmentu HORECA. Našim cieľom je dodávať kvalitu a istotu do vašej kuchyne, poukázať na to, že jedlo síce dôležité pre zachovanie života, ale môže predstavovať aj nesmierne potešenie. Výhodná ponuka na mesiac APRÍL

čítať viac

Bidfood Slovakia

BIDFOOD logo

Bidfood vám exkluzívne prináša novú radu hovädzieho mäsa z Namíbie, katalóg mliečnych výrobkov či informácie z gastronomického veľtrhu, ktorý pre vás organizujeme už po 11-krát a z ktorého, sa stala najväčšia gastronomická udalosť určená pre odbornú verejnosť na Slovensku.

Hovädzie mäso z Namíbie     Bidfood EXPO     Mlieko a mliečne výrobky 

Jarné čajové pohladenie s Eilles Tea DiamondLipovy caj 2

Jar je to správne obdobie na detoxikáciu organizmu. Vyskúšajte limitovanú jarnú edíciu čajov Eilles Tea Diamond v dvoch príchutiach: Zelený čaj DETOX BROKEN je svieža zmes zeleného čaju, maté a žihľavy, jemne pikantnej vďaka malým kúskom zázvoru, navodí vnútornú rovnováhu tela aj ducha. Bylinkový čaj Kvety lipy striebornej a bazy je blahodárna bylinná zmes z najlepších kvetov lipy striebornej a bazy čiernej na ukľudnenie a regeneráciu organizmu. Objednávajte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. alebo na bezplatnej telefónnej linke 0800 500 285.

čítať viac

Predstavujeme nové whisky

Glen Moray 06Oct2015 0024Spoločnosť ST. NICOLAUS sa rozhodla rozšíriť svoju ponuku o ďalšie whisky a do portfólia zaradila svetové značky ako Label 5 a škótsku single malt whisky Glen Moray. Glen Moray sa vyrába z jačmenného sladu, pochádzajúceho z oblasti Speyside, jednej z najznámejších regiónov pre výrobu whisky. Názov je odvodený od oblasti Moray, ktorá má podľa legendy o 40 dní viac slnka ako ostatné časti Škótka. Výsledkom je veľmi jemná, hladká a vyvážená whisky. Glen Moray je šiesta najpredávanejšia sladová whisky v UK.

čítať viac

Vychutnajte si harmóniu chuti jemného mletia

NescafeNESCAFÉ Alegria je obohatená celými praženými kávovými zrnami, ktoré boli mleté 10 krát jemnejšie ako pri tradičnom mletí. Nová NESCAFÉ Alegria Smooth a Dalicate prináša úplne novú úroveň kvality v podobe 100% čistej prírodnej kávy, ktorá svou chuťou a vôňou prináša plnú arómu a pôžitok. 

čítať viac

Pivovary Topvar

Cervesario foto 1 Pivovary Topvar vám prinášajú novinky:

 

Projekty AHRSNEDISKVALIFIKUJ SA

ludske zdroje

WellTo

wellto


Prečítajte si viac...