Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

Novinky Garantovaných dodávateľov - Máj 2017

Novinky Garantovaných dodávateľov ZHR SR pre členov na mesiac Máj 2017.

Nová rada hotelovej kozmetiky Botanica

Botanica- tubickyNová kolekcia Botanica vás zavedie do rastlinnej ríše s okúzľujúcou vôňou prírody. Produkty tejto rady obsahujú argánový olej, ktorý sa získava z plodov marockého mýtického stromu. Argánový olej má vysoký obsah vitamínu E a nenasýtených mastných kyselín, ktoré vyživujú a regenerujú poškodené vlasy. Omega-6 má veľký antioxidačný účinok. Pri používaní argánového oleja dochádza k prirodzenej hĺbkovej hydratácii a odstraňujú sa príznaky starnutia pleti. Menšiu ekologickú stopu podtrhuje použitie prírodného prípravku EcoPure, ktorý umožňuje rýchlejšiu biologickú odbúrateľnosť obalov.

čítať viac

Vínny Festival ORAVSKÝ HÁJ - 10. - 11. Jún 2017

logo-vfoh

Chateau Grand Bari pozýva na druhý ročník vínneho festivalu, na ktorom sa predstaví 12 vinárstiev zo Slovenska, ale aj špeciálny hosť vinár SZIGETI z Rakúska. Pripravený je bohatý dvojdňový program pre dospelých a samostatný program pre deti s animátormi. Počas programu vám ponúkneme aj lety helikoptérou za zvýhodnenú cenu. Pre tých, čo sú radšej na zemi, to budú jazdy na koči, alebo jazdenie na poníkoch pre deti.

čítať viac

 

Spoločnosť Alto predstavuje program FOOD

FOOD ALTOTrávite hodiny zadávaním dodacích listov do vášho skladového systému? V programe FOOD od garantovaného dodávateľa ZHR SR Alto Slovakia s.r.o., už nemusíte. Novinkou je importovanie elektronických dodacích listov od firiem Bidvest, Lunys, Metro, Dozsa, Megas a dodacie listy generované vybranými účtovnými softvérmi, priamo do externého príjmu v programe FOOD. Neznie to lákavo? 

čítať viac

NOVINKA od J.J.Darboven - káva ID ORIGINS 

ID OriginsŠesť ušľachtilých, pôvodných čistých druhov kávy z najlepších pestovateľských oblastí vybraných krajín ponúka nezameniteľnú arómu pre znalcov skutočného pôžitku z kávy. ID ORIGINS ponúka náročnému zákazníkovi napínavú cestu svetom kávy a stále nové objavy čistej, pôvodnej kávy. S vášňou, skúsenosťou a trpezlivosťou sme praženie jednotlivých druhov kávy prispôsobili polohe a výške pestovateľskej oblasti tak, aby sa optimálne rozvinula ich typická chuť. Hovoríme, že sme „pražením vystihli jej najlepšiu arómu“. Neváhajte nás kontaktovať a pripravíme vám ochutnávku tejto výnimočnej kávy!

čítať viac

Takto chutí Kuba

Santiago 25 krabicaZ Karibiku pochádza množstvo rumov, no len máloktorý je z úplného centra diania. Za kolísku rumu je považované mesto Santiago De Cuba, a tak sa volá aj samotná značka. Tradičná výroba rumu sa dedí z generácie na generáciu. K jeho unikátnosti prispieva okrem tradície, lokálnych surovín a lokálnej mikroklímy aj zrenie v sudoch. Rum zo Santiaga má skutočnú ľahkosť a vyváženosť chutí a vôní. Mnohými Kubáncami je tento rum považovaný za najlepší na svete. Distribútorom značky je spoločnosť ST. NICOLAUS, ktorá má v ponuke 5 produktov tejto kubánskej značky: biely rum Carta Blanca, Añejo, Añejo Superior 11 años, Extra Añejo 12 años a unikátny 25 ročný rum Extra Añejo.

čítať viac

Ponuka mesiaca

GASTROSTAR logoGastro Star sa zaoberá predajom chladených a mrazených potravín najvyššej kvality do segmentu HORECA. Našim cieľom je dodávať kvalitu a istotu do vašej kuchyne, poukázať na to, že jedlo síce je dôležité pre zachovanie života, ale môže predstavovať aj nesmierne potešenie. Výhodná ponuka na mesiac MÁJ.

čítať viac

Nový Garantovaný člen ZHR SR - ASSA ABBLOY

Assa abbloyASSA ABBLOY Hospitality ponúka zaujímavé kampane - 

  • Vymeňte svoj starý trezor za nový za akciovú cenu  
  • Upgradujte svoje zámky na RFID bezkontaktnú technológiu za akciovú cenu

čítať viac

Nový Garantovaný člen ZHR SR - PROBUGAS

PROBUGAS logoSpoločnosť PROBUGAS patrí medzi najväčších dodávateľov propánu a propán-butánu na slovenskom trhu s dlhoročnou tradíciou. Svojou profesionalitou a inovatívnym prístupom zaručuje kvalitné a rýchle dodávky plynu v rámci celého Slovenska.

čítať viac

 

Projekty AHRSNEDISKVALIFIKUJ SA

ludske zdroje

WellTo

wellto


Prečítajte si viac...