Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

Novinky Garantovaných dodávateľov - Jún 2017

Novinky Garantovaných dodávateľov ZHR SR pre členov na mesiac Jún 2017.

Vinárstvo VINIDI na podujatí Slovenka roka 2017

vinidi4.6.2017 sa konalo prestížne spoločenské poduajtie SLOVENKA ROKA 2017. Pod záštitou prezidenta SR boli v HB SND v Bratislave vyhlásené najúspešnejšie ženy roka z oblasti umenie a kultúra, biznis a manažment, média a komunikácia, veda a výskum, vzdelávanie a podpora mladých talentov, šport, charita, zdravotníctvo. Vinárstvo VINIDI bolo pri tom. Hostia galavečera mali možnosť prechutnať jedinečné vína VINIDI a to víno ovenčené zlatom na Concours Mondial de Bruxelles Chardonnay 2015 ako i vína nominované do NS SR 2017. Ďakujeme Organizátorom večera STAR production sro a najmä pani riaditeľke Márii Rehákovej za svedomitú prípravu a všetkým nominovaným dámam srdečne gratulujeme.

čítať viac

Grand Bari Akadémia - výroba pravého sektu

GBakademiaRozdiel medzi pravým šumivým vínom a perlivým vínom spočíva v metóde jeho výroby. Kým pravý sekt získava bublinky prirodzene, perlivé víno potrebuje pre ich vznik manuálne pridanie CO2. Nasýtenie vína, tzv. impregnácia, slúži okrem samotného vytvorenia bubliniek aj na osvieženie chuti vína a jeho konzerváciu.

čítať viac

BROSIO káva

BROSIO

BROSIO je rada vysoko kvalitnej kávy J.J.Darboven. Výroba a príprava kávy je inšpirovaná typickým francúzskym životným štýlom, ktorý kladie dôraz na kvalitný zážitok každého okamihu dňa. "Ráno jedzte ako kráľ, na obed ako princ a večer ako „bedár", hovorí príslovie, ktoré nám poodhaľuje francúzsku kultúru stravovania.
Hlavné slovo má kvalita, a to nielen v jedle, ale aj v pití! Neváhajte nás kontaktovať a pripravíme Vám ochutnávku tejto výnimočnej kávy! 

čítať viac

Bidfood letná ponuka

limo

 

Trend domácich ovocných limonád sa u nás aj v zahraničí teší veľkej popularite. Namiešajte vlastné limonády z kvalitného ovocného pyré z ponuky Bidfood. Ponúkame leto so zmrzlinou Mrož či mrazené hotové jedlá bez palmového oleja

Limonády      Zmrzlinové leto      Mrazené hotové jedlá 

 

Rozšírili sme ponuku vešiakov o novú tmavú verziu


vešiaky Máme najširší výber hotelových vešiakov, klasické vešiaky, bezpečnostné vešiaky a vešiaky s klipsami.

čítať viac

 

Ponuka mesiaca


GASTROSTAR logo.jpgGastro Star sa zaoberá predajom chladených a mrazených potravín najvyššej kvality do segmentu HORECA. Našim cieľom je dodávať kvalitu a istotu do vašej kuchyne, poukázať na to, že jedlo síce je dôležité pre zachovanie života, ale môže predstavovať aj nesmierne potešenie. Výhodná ponuka na mesiac JÚN.

Katalóg 1    Katalóg 2

Projekty AHRSNEDISKVALIFIKUJ SA

ludske zdroje

WellTo

wellto


Prečítajte si viac...