Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

Novinky Garantovaných dodávateľov - Júl 2017

Novinky Garantovaných dodávateľov ZHR SR pre členov na mesiac Júl 2017.

Café Verde od spoločnosti J.J.Darboven

Cafe verde

CAFÉ VERDE – to sú najlepšie, ručne zbierané a triedené kávové zrná z kontrolovaných ekologických plantáží. Svoju výnimočne bohatú chuť, výraznú arómu a lahodnú kyslosť získava káva vďaka dlhodobému a šetrnému praženiu. CAFÉ VERDE sa opiera o myšlienku udržateľnosti životného prostredia. Táto exkluzívna káva je ideálna pre vás, náročných klientov, pre ktorých je radosť prirodzene spojená so zodpovednosťou.

čítať viac

Nový analytický nástroj SnapShot Analytics pre hotely s PMS systémom Opera a Fidelio 

S Banner cze 650

Všetko, čo potrebujete vedieť, ale nič, čo nepotrebujete. SnapShot Analytics je analytický nástroj založený na cloudovom systéme, ktorý poskytuje komplexný prehľad o konkrétnych hotelových dátach na výkonnom a zároveň intuitívnom paneli.

čítať viac

Grand Bari - Zlatá medaila
oenoforum4

Naša vlajková loď ROYAL CUVÉE dostala ďalšiu zlatú medailu na OENOFORUM 2017. Súťaž je výnimočná vďaka patronátu OIV a mimoriadne náročnému hodnoteniu. V porote zasadajú významní európski vinári, degustátori a zástupcovia OIV, UIOE a najlepší hodnotitelia z Česka a zo Slovenska

čítať viac

 

 

Elektro nepatrí do koša!
elektro II

V prípade, že sa potrebujete zbaviť elektroodpadu ako minibary, hotelové fény, sušiče a rôzne iné elektroodpady, nás​ neváhajte kontaktovať. Naša spoločnosť je zároveň bezplatným zberným miestom elektroodpadu.

čítať viac

Nové Kozlovne v Žiline a Bratislave 
Kozlovne

Poctivé jedlo, tankové pivo a originálna atmosféra sa spájajú v jedinečnom koncepte podnikov pod názvom Kozlovna. Dve novootvorené prevádzky v Žiline a Bratislave doplnili zostavu v Prievidzi a Poprade. Podniky sú charakteristické skvelou kuchyňou s klasickými receptami od našich predkov, ktorá je založená na tradičných domácich postupoch s dôrazom na čerstvé suroviny. Pocit výnimočnosti dodáva aj naša profesionálna obsluha. Vyškolení majstri čapujú ten najčerstvejší Velkopopovický Kozel 11% priamo z tankov, vždy s penou hustou ako smotana.  

čítať viac

Bidfood letná ponuka 
BIdfood zmrzlina

Moderné a známe chute talianskej zmrzliny La Panna inšpirované letom ponúka spoločnosť Bidfood. Ďalej ponúkame novinku Créme Profi 25% z radu Coronet Exclusive, ktorý je ideálnou alternatívou smotany. Výborný je na varenie a šľahanie. K tomu nové atraktívne obaly so značkou Nowaco ukrývajúce filety z kanadskej morskej šťuky, či všetky ingrediencie na prípravu nezvyčajného a populárneho hamburgra

La Panna     NOWACO filety      Great Burger       Créme Profi

Ponuka mesiaca
GASTROSTAR logo

 

Gastro Star sa zaoberá predajom chladených a mrazených potravín najvyššej kvality do segmentu HORECA. Našim cieľom je dodávať kvalitu a istotu do vašej kuchyne, poukázať na to, že jedlo síce je dôležité pre zachovanie života, ale môže predstavovať aj nesmierne potešenie. Výhodná ponuka na mesiac JÚL.

čítať viac

 

Projekty AHRSNEDISKVALIFIKUJ SA

ludske zdroje

WellTo

wellto


Prečítajte si viac...