Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

Novinky Garantovaných dodávateľov - August 2017

Novinky Garantovaných dodávateľov ZHR SR pre členov na mesiac august 2017.

Eshop spoločnosti Sola Switzerland

SOLA grill party elefant 05 2017-18

Navštívte eshop spoločnosti Sola Switzerland. Nájdete tu bohatý výber produktov pre domácnosti aj pre gastro prevádzky. Príborové sety, porcelán, sklo, doplnky do kuchyne, či nápoje, bio výrobky, vína a rôzne drobnosti. Navštívte eshop www.solapoint.sk a vyberte si z bohatej ponuky produktov Sola.

čítať viac

 

Servírovacie vozíky pre profesionálov

Gastroservis - vozíkServírovací vozík sa stal neodmysliteľnou súčasťou gastronomickej prevádzky. Vozíky na servírovanie jedál, šalátov, nápojov, dezertov i flambovacie vozíky sú súčasťou modelovej rady GOLD, SILVER a PLATINUM. Navrhnuté sú tak, aby spĺňali náročné požiadavky profesionálov na dizajn, odolnosť, jednoduchú údržbu a priniesli vašim zákazníkom pri servírovaní pôžitok. So servírovacími vozíkmi zabezpečíte nielen potreby gastronomických prevádzok, ale aj potreby cateringových podujatí. Vyberte si z našej ponuky.

Vzácna návšteva z Francúzska

Francuz CHGB

Jérôme Pérez je zakladateľom najväčšieho nekomerčného portálu pre milovníkov vína vo Francúzsku - LA PASSION DU VIN. Pri svojich potulkách za vínom po svete, navštívil aj Tokaj. Jeho autentickú recenziu sme preložili a v presnom znení si ju môžete prečítať tu, v blogu Grand Bari.

čítať viac

 

Alfredo espresso - Il famoso Italiano

JJD alfredo espresso

Dobré espresso dnes jednoducho patrí k životu. Či už ráno na príjemné naštartovanie dňa, po obede alebo len tak, keď si chcete s priateľmi na chvíľku vydýchnuť. Doprajte si pauzu a vychutnajte si intenzívnu taliansku chuť tak, ako ju poznáte a máte radi. Ponúkame vám všetko pre štýlový pôžitok výnimočného dňa, pretože s ním máme dobrú skúsenosť.

čítať viac

Rozšírili sme ponuku rýchlovarných setov 

ALDA SET copy 1.box true full true width 1000 height 750Vyrobili sme nové rýchlovarné sety ALDA, ktoré sme vyvinuli tak, aby boli úsporné a zároveň elegantné. K veľkému úspechu našich rýchlovarných setov ALDA Elegant Inox a ALDA Prime by sme vás radi informovali, že sme zadali do výroby ďalšie varianty k tejto značke a to v modernej čiernej farbe. K dispozícii budú už túto jeseň.

čítať viac

Kľúčový kabinet Traka 21

AA Traka21Traka 21 je inovatívny systém PLUG & PLAY na správu kľúčov určený pre podniky malej a strednej veľkosti. Jednoduchý, výkonný a cenovo dostupný systém Traka 21 pomáha sledovať pohyb každého kľúča alebo zväzku kľúčov, ktorý je vždy uzamknutý v individuálnej pozícii kabinetu. Systém zaisťuje, že oprávnení používatelia majú prístup len k individuálnym kľúčom alebo kľúčovým zväzkom, a to vždy vo vopred definovanom čase. Systém tak účinne zabraňuje zneužitiu vašich kľúčov a ohrozeniu prevádzky podniku.

čítať viac

Ponuka mesiaca

GASTROSTAR logo.jpgGastro Star sa zaoberá predajom chladených a mrazených potravínnajvyššej kvality do segmentu HORECA. Našim cieľom je dodávať kvalitu a istotu do vašej kuchyne, poukázať na to, že jedlo síce je dôležité pre zachovanie života, ale môže predstavovať aj nesmierne potešenie. Výhodná ponuka na mesiac AUGUST.

čítať viac

 

Projekty AHRSNEDISKVALIFIKUJ SA

ludske zdroje

WellTo

wellto


Prečítajte si viac...