Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

Novinky Garantovaných dodávateľov - September 2017

Novinky Garantovaných dodávateľov ZHR SR pre členov na mesiac september 2017.

Aktuálna akcia od ALTO
 

ALTO

Jesenná akcia. Kúpte si reštauračný softvér FoodMan od garantovaného dodávateľa ZHR SR Alto Slovakia a ušetríte až €189,- bez DPH za inštalačné práce!

čítať viac

Servírovacie vozíky pre profesionálov
 

Praktické servírovacie vozíky sú určené na servírovanie jedál, šalátov, nápojov alebo dezertov

GASTROSERVIS vozíkVďaka štyrom kolieskam je každý vozík ľahko ovládateľný a spĺňa náročné požiadavky profesionálov na dizajn, odolnosť a jednoduchú údržbu. Servírovací vozík sa uplatní ako skvelý pomocník v hoteloch a reštauráciách, ale pokryje aj potreby cateringových podujatí. Vyberajte z modelovej rady GOLD, SILVER a PLATINUM.

Šariš už pozná svojich Majstrov Výčapu 2017
 

Šariš Majster výčapu

Šariš ako ambasádor kvalitného piva a pivnej kultúry na východe Slovenska našiel tých najlepších majstrov výčapu. Finále druhého ročníka súťaže Šariš Majster Výčapu sa uskutočnilo 24. augusta v pivovare Šariš a spomedzi konkurencie na vysokej úrovni obsadila prvé miesto Michaela Hajdúková z prevádzky Nový Vranovčan, Vranov nad Topľou. Druhé miesto si odniesol Adrián Kišiday z prevádzky The Face Club v Košiciach a tretia skončila Dominika Kačmárová za Music Club v Šarišských Dravcoch. 

čítať viac

Nová jesenná kolekcia príchutí čajov Eilles 
 

Jesenna edicia cajov II

Dve nové lákavé príchute z limitovanej jesennej edície Eilles Tee Diamond potešia, zahrejú a lákajú vašich zákazníkov svojou čistou magickou chuťou.
Zázvorovo-pomarančové okúzlenie je pripravené navodiť vnútornú rovnováhu vďaka výnimočnej ovocnej kompozícii, ktorá je obohatená pikantným korením s výraznou chuťou a vôňou. Citrónové potešenie prekvapí svojou ovocnou harmóniou, ktorá je spestrená lahodnou chuťou sušienok a smotany, farebne doladená šípkou a ibištekom.

čítať viac

Plnené taštičky, čerstvé mliečne výrobky a obľúbená zelenina

BIdfood

Lepšie plnené taštičky na trhu nenájdete. Za rovnakú cenu prinášame vyššiu kvalitu, lepšie náplne a väčšiu veľkosť taštičiek s ozdobným okrajom. Vybrať si môžete chutné slané taštičky i tie z rady sladkých, ktoré môžete podávať ako hlavné jedlo, či dezert. K tomu čerstvé mliečne výrobky overenej kvality od slovenských, českých a zahraničných výrobcov. Exkluzívne len v Bidfood-e!

Meliko    Nowaco zelenina    Plnené taštičky

 

Zažite dokonalý luxus s kozmetikou Vittore De Conti 

ALDAvittore4 2

Exkluzívna kozmetická rada Vittore de Conti ponúka vysokú kvalitu a svojou skladbou spĺňa požiadavky najnáročnejšej klientely. V základe má cédrové drevo zvýraznené vôňou malín a pačuli s jemnou prímesou jasmínu. Luxusná kolekcia dá hosťom pocítiť unikátnosť zámockej doby, ktorú si uchovajú v mysliach veľmi dlhú dobu. Pokožku zanechá hodvábne jemnú a poskytuje jej dlhodobú hydratáciu.

čítať viac

Na kávu s rozumom!

Nescafe


Nescafé Alegria predstavuje nové komplexné kávové riešenie – dve prvotriedne zmesi zrnkovej kávy Nescafé a jednoducho obsluhovateľné kombinované stroje Nescafé Alegria s ocenenou patentovanou technológiou, ktorá umožnuje prípravu dokonalej čerstvo praženej zrnkovej kávy a praktickú variantu rozpustnej kávy.

čítať viac

 

Probugas spustil novú verziu e-shopu!

Spustili sme pre vás novú verziu nášho e-shopu. 

novy-eshop

Čaká vás sprehľadnené menu, prepracované vyhľadávanie, voliteľné spôsoby zobrazovania produktov a iné vylepšenia. Využite časovo obmedzenú akciu a získajte 10% zľavu na plynové spotrebiče. Pri objednávke použite zľavový kódPROBU123. Akcia platí do 30.9.2017, ale nevzťahuje sa na už zľavnený tovar a plyn vo fľašiach. Nakúpte a ušetrite!

čítať viac

Nový vietor v Chateau Grand Bari

CHGB

Už je to niekoľko mesiacov, čo sa náš vinársky tím rozrástol o nového člena. Michal Barták sa v apríli tohto roka stal významnou posilou nielen vo viniciach, ale aj priamo vo výrobe. Ako vinár má na starosti vytváranie lahodných a moderných vín – s dôrazom na ich kvalitu a rešpektovanie tradícií, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou Tokaja.

čítať viac

SALESIANER MIETTEX  s.r.o.

SALESIANERMIETTEX logo
Servisný prenájom pracovného oblečenia, reklamných rohoží a hygienických produktov, ktorý zahŕňa obstarávanie, zásobovanie, skladovanie, servis, či hygienicky bezchybné pranie textílií a včasné dodávky. Dôrazje na hygienu a trvalú udržateľnosť. Základným jadrom spoločnosti je kompletná ponuka prenájmových textílií pre hotely, gastronómiu, zdravotníctvo, ale aj pracovného oblečenia pre priemysel a obchod.

čítať viac

Ponuka mesiaca

GASTROSTAR logo
Gastro Star sa zaoberá predajom chladených a mrazených potravín najvyššej kvality do segmentu HORECA. Našim cieľom je dodávať kvalitu a istotu do vašej kuchyne, poukázať na to, že jedlo síce je dôležité pre zachovanie života, ale môže predstavovať aj nesmierne potešenie. Výhodná ponuka na mesiac SEPTEMBER.

čítať viac

Projekty AHRSNEDISKVALIFIKUJ SA

ludske zdroje

WellTo

wellto


Prečítajte si viac...