Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

Novinky Garantovaných dodávateľov - Október 2017

Novinky Garantovaných dodávateľov ZHR SR pre členov na mesiac október 2017.

 METRO Kulinársky kurz - Lovecká sezóna

METRO fotoKurz kladie veľký dôraz na techniku prípravy, samotné servírovanie pokrmov aj na praktické využitiev reálnych podmienkach prevádzok. Vďaka tomu všetky jedlá spĺňajú nákladové limity bežnej reštaurácie. V priebehu kurzu si pripravíte: pečené holubie prsičká s jaterničkou, závinom z cvikly, ružičkovým kelom a prírodnou šťavou; muflóna s paradajkovou omáčkou, špenátom a pečenými šúľancami; divú kačicu pečenú na zelenine a sušenom ovocí s pyré z kvaky. Na záver si pripravíte: vanilkový krém karamel s ostružinami, grilážou a šľahačkou.

čítať viac

 

Ponuka od Uniontex Trade s.r.o
 

UniontexAj vďaka vám – našim verným zákazníkom prinášame kvalitu hotelového textilu vo všetkých tovarových skupinách. Navštívte náš stánok na Jesennom stretnutí hotelierov 7.- 8.11.2017 v Hoteli GRAND JASNÁ a presvedčte sa, čo jenového v našej ponuke. Napríklad v kategórii WELLNESS & SPA sú to špeciálne vaflové a froté produkty WELLFIT, ktoré napĺňajú „Cíť sa well, cíť sa fit“ – spokojnosť hosťa. Viac sa dozviete na www.uniontex.sk.

čítať viac

 

Pomocníci v profesionálnej gastronómii

GastroservisPredstavujeme vám ponuku pomocníkov v profesionálnej gastronómii.
V ponuke nájdete rýchlu a účinnú odstredivku na šalát – manuálnu alebo elektrickú. Pri jej použití vám odstredený šalát dlhšie vydrží a dresing nebude stekať. Krájač potravín je jednoduchý a praktický pre rýchle a účinné nakrájanie zeleniny. Súčasťou sú aj výkonné ponorné mixéry vhodné na všestranné využitie. Slúžia na spracovanie väčšieho alebo menšieho množstva polievok, omáčok, majonéz, krémov, čokoládových prípravkov a pod.

Odstredivka na šalát a krájače          Profesionálne ponorné mixéry

Úplne nová pokladňa Foodie POS® už čoskoro

ALTOVšetkým súčasným aj potencionálnym užívateľom systému FoodMan® dávame do povedomia, že finišujú práce na novej pokladni Foodie POS®, ktorá sa stane najnovším a najmodernejším prvkom systému FoodMan®. Táto pokladňa bude verejnosti predstavená 25. 1.- 28. 1. 2018 na výstave Danubius Gastro v Bratislave.

čítať viac

Bidfood Gastro Team

BidfoodNáš tím odborníkov pod vedením Mareka Madzika - šéfkuchára Bidfood Slovakia je zložený z 13 špičkových kuchárov s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti gastronómie. Gastro Team vám poskytne cenné rady v prevádzkach, či už pri zostavovaní nového menu, úprav receptúr, kalkulácií, ergonómie pracovného prostredia i celkovej efektivity prevádzky.

Bidfood Gastro Team       Aljašská treska sviečková         Kačacie a husacie hody         Nové kapustové šaláty si zamilujete!

Kozmetika PROVENCE – KRÁSY JUHOVÝCHODNÉHO FRANCÚZSKA

ALDAKozmetická rada Provence vás zahalí do jemnosti, ktorú v sebe skrýva levanduľa zo svahov juhovýchodného Francúzska. Blahodárne účinky tejto byliny sú známe už z dôb starého Egypta, kedy sa užívala pri bolestiach hlavy a nespavosti. Vo všetkých oboroch je levanduľa vyzdvihovaná pre svoju nezameniteľnú vôňu, unikátne relaxačné a regeneračné účinky i jedinečnú farbu. Uvoľnite sa pri používaní našej novej kolekcie. Produkty tejto rady sú dodávane v biologicky rozložiteľnom balení EcoPure.

čítať viac

Nové kapsule kávy MÖVENPICK práve v predaji

Kapsule MovenpickVyskúšajte lahodné kávy rôznej intenzity a chuti v kapsuliach vhodných do kávovarov Nespresso*. Môžete vyberať medzi jemným CLASSICO LUNGO, plným RISTRETTO, talianským INTENSO ESPRESSO, bezkofeínovým DECAFFEINATO ESPRESSO, bohatým CREMA LUNGO či prémiovým PURO ESPRESSO.
*Nespresso je značka tretej strany, ktorá nemá žiadnu spojitosť so spoločnosťou J.J.Darboven GmbH & Co. KG.

čítať viac

Michal Barták: Chcem vytvárať moderné vína rešpektujúc tradície a identitu Tokaja

BartákNedávno sme vám predstavili Michala Bartáka, ktorý je našim novým vinárom v Chateau GRAND BARI. V tejto časti rozhovoru sa dozviete viac o tom, v čom vidí najväčší potenciál Tokaja a prezradí tiež, akú pridanú hodnotu budú mať vína, produkované pod jeho vedením.

čítať viac 

Ponuka mesiaca

GASTROSTAR logoGastro Star sa zaoberá predajom chladených a mrazených potravín najvyššej kvality do segmentu HORECA. Našim cieľom je dodávať kvalitu a istotu do vašej kuchyne, poukázať na to, že jedlo síce je dôležité pre zachovanie života, ale môže predstavovať aj nesmierne potešenie. Výhodná ponuka na mesiac OKTÓBER.

čítať viac

 

Projekty AHRSNEDISKVALIFIKUJ SA

ludske zdroje

WellTo

wellto


Prečítajte si viac...