Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

Novinky Garantovaných dodávateľov - November 2017

Novinky Garantovaných dodávateľov ZHR SR pre členov na mesiac november 2017.

SULINKA Miss+

miss - 033 skloKREMÍK tiež označovaný ako minerál krásy.
Kremík prospieva vlasom, nechtom a pokožke.
Kremík rozpustený  v prírodnej  minerálnej vode MISS+, v ešte prirodzenejšej forme, ako ju príroda stvorila bez prídavných látok, pozitívne ovplyvňuje biosyntézu kolagénu a kyseliny hyalurónovej.
1. zmierňujú ochabnutie pokožky, zlepšujú elasticitu pokožky a tým obmedzujú tvorbu vrások,
2. zlepšujú pružnosť vlasov a znižujú  tendenciu vypadávania vlasov,
3. zvyšujú pevnosť a pružnosť nechtov.

čítať viac

 

Birell Botanicals, nová chuť prírodného osvieženia
 

BIRELL BOTANICPo niekoľkých mesiacoch jemného ladenia, vyvinuli naši sládkovia z Birellu tú správnu receptúru. Náročný proces výroby a zrenia, počas ktorého postupne pridávajú rôzne prírodné ingrediencie, trvá až 19 dní. Jedinečná kombinácia jemne nasladlej chuti s horkosťou Birellu a osobitou arómou starostlivo vybraných bylín je dostupná v dvoch príchutiach a to Bazový kvet s tymiánom a citrónom a Zelený čaj s jasmínom a bergamotom. 

čítať viac

Malé udiarne pre stravovacie prevádzky a varenie vo vákuu

Gastroservis fotoMalú kompaktnú udiareň môžete použiť kdekoľvek a kedykoľvek potrebujete. Nevyžaduje si žiadne pripojenie na komín a dá sa využiť aj ako multifunkčná pec. Ideálne pre všetky druhy rýb, mäsa, zveriny, hydiny, klobásy, syrov, zeleniny atď. Zároveň vás informujeme o dostupnosti moderného spôsobu prípravy jedál – varenie vo vákuu. Ide o ekologické varenie s jednoduchou prípravou, ktorého  výsledkom je lahodné a zdravé jedlo.  

Malé údiarne              Varenie vo vákuu

Špeciálny hotelový toaletný papier z recyklovaného papiera EcoNatural

ALDAEcoNatural nevyrúbava stromy, ale umožňuje recyklovať materiály, ktoré by inak skončili na skládke odpadov. Týmto spôsobom významne napomáha k riešeniu problému likvidácie odpadov.

čítať viac

 


Limitovaná zimná edícia Eilles Tea Diamond

Zimna edicia cajovPrivítajte zimu s dobrou náladou a voňavou šálkou čaju. Pre nadchádzajúcu sezónu sme pre vás a vašich zákazníkov pripravili limitovanú zimnú edíciu čajov Eilles Tea Diamond, ktorá zahreje, poteší a prekvapí svojou magickou chuťou. Vyskúšajte dve výnimočné príchute:
Rooibos Winterpunsch - výnimočnú kompozíciu rooibosu, zázvoru, jablka, kokosu, kardamónu, mandlí a čierneho korenia
Kaminfeuer - exkluzívnu zmes tvorenú z chuti jabĺk, šípky, ibišteka, mandlí, rooibosu a škorice.   

čítať viac

 

Plynomat – prvý automatizovaný výdajný automat na plynové fľaše na Slovensku

Používate plynové fľaše? Vyskúšajte Plynomat! 

plynomat

Plynomat je novinkou vo svete plynových fliaš a ako prvý prinášame túto novinku na Slovensko. Prvý Plynomat na Slovensku nájdete v priestoroch OC Tulip v Martine. Príďte a vyskúšajte si túto novinku medzi prvými. Zákazník môže za plynovú fľašu zaplatiť ktoroukoľvek platobnou kartou priamo pomocou platobného terminálu. Plynomat je najmodernejšia forma poskytovania služby výmeny prázdnych plynových fliaš za plné, ktorá umožní klientom získať kvalitný plyn za prijateľnú cenu.

čítať viac

THE ORIGINALS by Julius Meinl – kávy s príbehom


MeinlNová rada káv THE ORIGINALS by Julius Meinl bola vyvinutá pre tých najnáročnejších gastro zákazníkov, ktorí chcú ponúknuť svojim hosťom kávu najvyššej kvality. Starostlivo vyberané kávové zrná 100% Arabic od farmárov, pre ktorých je káva vášňou, namiešané do niekoľkých kávových zmesí a jednodruhových káv s rôznym chuťovým profilom, prináša jedinečný kávový zážitok. Nechajte sa ním inšpirovať a doprajte si to najlepšie.

čítať viac

„Žiadna meteo stanica nedokáže nahradiť človeka, ktorý je priamo vo vinohradoch“, vraví Tibor Vereš

Grand Bari inteviewVyrobiť lahodné víno je pre vinára tá najväčšia výzva. Okrem vízie a skúseností, však musí mať aj dobrú úrodu, s ktorou môže pracovať. Tak, ako kuchár potrebuje kvalitné ingrediencie, aby mohol uvariť skvelé jedlo, tak aj vinár potrebuje kvalitnú surovinu – zdravé a správne vyzreté hrozno.
O tom, ako dosiahnuť potrebnú kvalitu a ako prebieha starostlivosť o vinohrady, sme sa porozprávali s naším vinohradníkom Tiborom Verešom.

čítať viac

 

 

Ponuka mesiaca

GASTROSTAR logoGastro Star sa zaoberá predajom chladených a mrazených potravín najvyššej kvality do segmentu HORECA. Našim cieľom je dodávať kvalitu a istotu do vašej kuchyne, poukázať na to, že jedlo síce je dôležité pre zachovanie života, ale môže predstavovať aj nesmierne potešenie. Výhodná ponuka na mesiac NOVEMBER.

čítať viac

Projekty AHRSNEDISKVALIFIKUJ SA

ludske zdroje

WellTo

wellto


Prečítajte si viac...