Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

Novinky Garantovaných dodávateľov - December 2017

Novinky Garantovaných dodávateľov ZHR SR pre členov na mesiac december 2017.

VIANOČNÝ BONUS od METRO
 

metro

Počas dní 19. – 22. 12. 2017 pri nákupe nad 99 eur bez DPH získate vianočný
bonus – kapra a Hubert Club 750 ml za 1 euro. 

Prinášame vám aj informáciu o otváracej dobe počas Vianoc a sviatkov.

Vianočný bonus      Vianočná otváracia doba

 

Špeciálny hotelový toaletný papier z recyklovaného papiera EcoNatural

ALDApapier

EcoNatural nerúbe stromy, ale umožňuje recyklovať materiály, ktoré by inak skončili na skládke odpadov. Týmto spôsobom významne napomáha k riešeniu problému likvidácie odpadov

čítať viac

 

 

Svetový hotelový systém prichádza na Slovensko!


Newsletter - 26House253 hotelov v 34 krajinách sa pripojilo k hotelovej revolúcií zvanej Mews Systems. Novodobé cloudové riešenie pre efektívne riadenie hotela je odteraz na Slovensku implementované lokálnym partnerom 26House. 
Prostredníctvom automatizácie administratívnych procesov môžu hotely ušetriť až 25% prevádzkových nákladov. Slúžia na to nástroje ako automatizované mobilné platby alebo integrácia so systémom channel manager. Hostia si môžu pohodlne urobiť svoj online check-in ešte pred príjazdom a komunikovať s personálom vďaka mobilnej aplikácií.

čítať viac

Na kávu s rozumom!

Nescafe

Nescafé Alegria predstavuje nové komplexné kávové riešenie – dve prvotriedne zmesi zrnkovej kávy Nescafé a jednoducho obsluhovateľné kombinované stroje Nescafé Alegria s ocenenou patentovanou technológiou, ktorá umožnuje prípravu dokonalej, čerstvo praženej zrnkovej kávy a praktickú variantu rozpustnej kávy

čítať viac

 

Plynomat – prvý automatizovaný výdajný automat na plynové fľaše na Slovensku

plynomat

Používate plynové fľaše? Vyskúšajte Plynomat! Plynomat je novinkou vo svete plynových fliaš a ako prvý prinášame túto novinku na Slovensko. Prvý Plynomat na Slovensku nájdete v priestoroch OC Tulip v Martine. Príďte a vyskúšajte si túto novinku medzi prvými. Zákazník môže za plynovú fľašu zaplatiť ktoroukoľvek platobnou kartou priamo pomocou platobného terminálu. Plynomat je najmodernejšia forma poskytovania služby výmeny prázdnych plynových fliaš za plné, ktorá umožní klientom získať kvalitný plyn za prijateľnú cenu.

čítať viac

„Pre cibéby sa oplatí riskovať“, vraví Tibor Vereš

zber

Ako hlavný vinohradník Chateau GRAND BARI v druhej časti rozhovoru prezradí, aká bola tohtoročná úroda hrozna na Tokaji a vďaka čomu sa vo viniciach urodilo nadpriemerné množstvo cibéb.

čítať viac

 

Najmodernejšia priemyselná práčovňa v regióne...

SM

Servisný prenájom pracovného oblečenia a rohoží. Hlavným predmetom podnikania spoločnosti je kompletný textilný prenájom so servisom pre hotelierstvo a gastronómiu, pracovné odevy pre priemysel a obchod, ako aj zásobovanie zdravotníctva. K týmto segmentom sa pridáva hygiena do sociálnych priestorov, čistiace a reklamné rohože. Servisný prenájom zahŕňa obstarávanie, zásobovanie, skladovanie, servis, hygienicky bezchybné pranie textílií a včasné dodávky. Základom je hygiena a trvalá udržateľnosť

čítať viac

Skladovanie a servírovanie vína

Gastroservis vino

Aj najlepšie víno ​​môže utrpieť nesprávnym skladovaním a servírovaním.
V našej ponuke nájdete modulový systém k vystavovaniu, predaju a servírovaniu vína, dávkovače, chladiče na víno a dekantéry.

čítať viac

PF 2018!

PF 2018 SK 2

Vážení obchodní partneri, radi by sme sa vám poďakovali za doterajšiu spoluprácu a zaželali šťastné prežitie vianočných sviatkov. Do nového roka veľa šťastia, zdravia, osobných, ale aj profesných úspechov.

čítať viac

 

 

Ponuka mesiaca


GASTROSTAR logoGastro Star sa zaoberá predajom chladených a mrazených potravín najvyššej kvality do segmentu HORECA. Našim cieľom je dodávať kvalitu a istotu do vašej kuchyne, poukázať na to, že jedlo síce je dôležité pre zachovanie života, ale môže predstavovať aj nesmierne potešenie. Výhodná ponuka na mesiac DECEMBER.

čítať viac

Projekty AHRSNEDISKVALIFIKUJ SA

ludske zdroje

WellTo

wellto


Prečítajte si viac...