Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

Novinky Garantovaných dodávateľov - Január 2018

Novinky Garantovaných dodávateľov ZHR SR pre členov na mesiac január 2018.

NOVÝ GARANTOVANÝ DODÁVATEĽ - EXTERIO (LTG, s.r.o.)

Exterio logo

Už takmer 10 rokov prináša klientom kvalitný a vkusný exteriérový nábytok, s ktorým získa každý centimeter terasy, reštaurácie, či wellness výnimočnú atmosféru. Exterio je popredným dodávateľom exteriérového nábytku na Slovensku, v Česku a v Rakúsku. Exterio je tou najlepšou voľbou pre každého, komu záleží na kvalite a dizajne. Vašu luxusnú terasu alebo očarujúci wellness budú chcieť vaši hostia využiť znova a znova.

čítať viac

METRO

METRO

METRO vás pozýva na Medzinárodný veľtrh gastronómie DANUBIUS GASTRO.

čítať viac

 

 

J.J.Darboven

Darboven

Vážení obchodní partneri, prídite ochutnať skvelú unikátnu a nezameniteľnú chuť kávy. Radi by sme vás touto cestou pozvali na 25. ročník veľtrhu gastronómie DANUBIUS GASTRO, ktorý sa koná  25.-28. januára 2018 v priestoroch bratislavskej Incheby, hala A1 stánok číslo 506, kde vám radi odprezentujeme našu špičkovú kávu, kvalitné technológie, profesionálne riešenie šité na mieru a inovatívne koncepty pre vašu prevádzku.

čítať viac

 

 

 

Pozývame vás na 25. ročník veľtrhu gastronómie DANUBIUS GASTRO!

vystava ALDA

Nájdete nás v hale A1, miesto 602. Predstavíme najnovšie trendy v oblasti hotelovej kozmetiky a hotelového vybavenia

čítať viac

 

 

 

 

 

26HOUSE – Systémový Integrátor v Hotelierstve

26house

Spoločnosť 26HOUSE úspešne vytvorila prepojenie PMS systému so zámkovým systémom Häfele v krajinách DACH a vo Francúzsku, ako aj implementovala automatické zasielanie profilov hostí na cudzineckú políciu v CZ alebo fiškalizáciu PMS Mews na Slovensku. 26HOUSE je špecialistom na integrácie hotelových systémov a digitalizáciu v hotelierstve s odbornými znalostami a skúsenosťami. Medzi spokojných klientov patria Holiday Inn, Carlton hotel Bratislava, Empirent Apartmány, Acasa Suites, Bratislava Hotel a mnoho ďalších. 

čítať viac

Vína zo Chateau GRAND BARI z prvotriedneho hrozna       

video GB       
Obhospodarujeme približne 60 ha pôdy. Víno vyrábame výhradne z hrozna z vlastných vinohradov, aby bola zachovaná kontinuita terroir. Našou snahou je vyrábaťšpičkové vína z produkcie ekologického vinárstva pre najnáročnejších milovníkov vína.

čítať viac

 

Lis na konzervy a plechovky

gastroservis

Ideálny pomocník na úsporu objemu odpadu v hotelových a reštauračných prevádzkach. Funguje na veľmi jednoduchom pákovom mechanizme a umožňuje redukciu objemu až na 20%. Zároveň vás informujeme o ponuke odlučovačov tuku pre stravovacie prevádzky v rôznych veľkostiach a podľa typu prevádzky, ktoré ochránia kanalizačnú sieť pred zanášaním a zalepením. Každý odlučovač tuku je vyrobený podľa platných noriem. 

Lisy na konzervy a plechovky         Odlučovače tukov

 

Ponuka mesiaca

GASTROSTAR logo.jpg

Gastro Star sa zaoberá predajom chladených a mrazených potravín najvyššej kvality do segmentu HORECA. Našim cieľom je dodávať kvalitu a istotu do vašej kuchyne, poukázať na to, že jedlo síce je dôležité pre zachovanie života, ale môže predstavovať aj nesmierne potešenie. Výhodná ponuka na mesiac JANUÁR.

čítať viac

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Projekty AHRSNEDISKVALIFIKUJ SA

ludske zdroje

WellTo

wellto


Prečítajte si viac...