Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

Novinky Garantovaných dodávateľov - Február 2018

Novinky Garantovaných dodávateľov ZHR SR pre členov na mesiac február 2018.

EXTERIO - s nami stihnete otvoriť sezónu včas

exterio

  • Plánujete vylepšiť terasu vášho hotela či reštaurácie novým moderným sedením?
  • Myslíte, si že by balkónové sedenie pozdvihlo váš hotel na vyššiu úroveň?
  • Chcete aj počas horúcich letných dní vďaka našim slnečníkom využiť terasu naplno?
  • Potrebujete vynoviť svoj wellness, oddychovú zónu alebo okolie bazénu pohodlnými lehátkami?

Máme dlhoročné skúsenosti a mnoho spokojných klientov na Slovensku, v Českej republike a Rakúsku. Prinášame najnovšie trendy a posúvame tento segment na najvyššiu úroveň. Vďaka vlastným skladom a širokému sortimentu exteriérového nábytku vám vieme doručiť tovar takmer okamžite.

čítať viac

SAMSUNG pre HoReCa

Samsung Logo Wordmark RGB

Samsung inšpiruje svet a tvorí budúcnosť svojími transformačnými myšlienkami a technológiami. Spoločnosť Samsung je dodávateľom zobrazovacích profesionálnych riešení aj pre oblasť HoReCa - pre viac informácií neváhajte kontaktovať Vladimíra Krchu, B2B Key Account Managera.

čítať viac

GASTROFACTORY nastolí jednoduché nakupovanie
SOLA Swiss 3

Pripravujeme profesionálny e-shop, ktorý zlepší gastrobiznis. Vyskúšajte už čoskoro jednoduchšie a prehľadnejšie nakupovanie priamo od výrobcu. Buďte medzi prvými a získajte zľavu. Kliknite na Gastrofactory.eu ešte pred spustením a získate 10% zľavu.

čítať viac

 

EILLES KÁVA v novom obale

kava eilles

Kvalitné kávové zrnká s nezameniteľnou chuťou sú teraz v novom, atraktívnejšom obale! Eilles Café bola v teste Voľbe spotrebiteľov zvolená ako NOVINKA ROKA 2017 a v roku 2015 ocenená ako TOP DELIKATESA! Vychutnajte si kráľovskú chuť tejto kávy, ktorá je expertmi cenená predovšetkým pre svoje "plné telo" a neopakovateľnú chuť.

čítať viac

Predstavujeme vám revolučný ČISTIČ NA TOPÁNKY SHOEBOOSTER® ESFO

alda
Vyrobený je vo Švédsku, škandinávský nadčasový design, 1 kefa z konskej hrivy, nádobka s politúrou na 150 ml l a dávkovaním, nožný ŠTART spínač, automatické vypnutie po 45 sekundách, stabilná chromovaná základňa a motor s dlhou životnosťou. 

čítať viac

 

Obec Bara, rodisko Furmintu

GBOdroda Furmint je najviac rozšírená vo Vinohradníckej oblasti Tokaj. Je zastúpená v pomere 65% výsadby v Tokaji na Slovensku. Množstvo jej milovníkov si však myslí, že pochádza z Maďarska. Je to omyl.

čítať viac

 

Ponuka od BIDFOOD

flayer3upr

 

Tvarohové knedle s poctivým lesným ovocím a zemiakové knedle s pokrájanou slivkou si obľúbi každý milovník sladkého jedla. K tomu prehľadnejší katalóg produktov, rýchly prístup k šablónam a histórii objednávok, lepšie filtrovanie produktov či označenie nových výrobkov. A naviac prvý kurz varenia pre pacientov s IBD na svete! To všetko ponúka BIDFOOD.

Babičkine knedle       Vylepšenia na mojBidfood.sk        Kurz varenia 

 

 

 

Ponuka mesiaca

GASTROSTAR logo

Gastro Star sa zaoberá predajom chladených a mrazených potravín najvyššej kvality do segmentu HORECA. Našim cieľom je dodávať kvalitu a istotu do vašej kuchyne, poukázať na to, že jedlo síce je dôležité pre zachovanie života, ale môže predstavovať aj nesmierne potešenie. Výhodná ponuka na mesiac FEBRUÁR.

čítať viac

Projekty AHRSNEDISKVALIFIKUJ SA

ludske zdroje

WellTo

wellto


Prečítajte si viac...