Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

Novinky Garantovaných dodávateľov - Marec 2018

Novinky Garantovaných dodávateľov ZHR SR pre členov na mesiac marec 2018.

AVAILPRO - nový Garantovaný dodávateľ

Availpro logo
Availpro je popredná európska spoločnosť, ktorá poskytuje komplexné online riešenia pre nezávislé hotely, penzióny, apartmány i hotelové reťazce.
Availpro pomáha hotelierom predávať izby priamo cez vlastné webové a Facebook stránky, porovnať ceny konkurencie a sledovať spokojnosť svojich hostí. Umožňuje prepojenie prostredníctvom online distribučných partnerských stránkach (IDS), globálneho distribučného systému (GDS) a zároveň sa pripojí k hotelovému rezervačnému softvéru (PMS). Availpro je kľúčovým partnerom pre najväčšie OTAs a popredné vyhľadávacie portály.

čítať viac

Kvalitu hľadáme v každom detaile

METRO logo
Zúčastnite sa jedinečného kulinárskeho kurzu Vojta Artza - RYBY & MORSKÉ PLODY a zdokonaľte si svoje kuchárske schopnosti. Naučíte sa pripraviť rôzne druhy pokrmov z rýb, aj morských plodov a osvojíte si princípy modernej kuchyne pre svoj podnik aj domácnosť. Odborný kulinársky kurz je určený pre registrovaných HoReCa partnerov METRO – šéfkuchárov a kuchárov. V prípade záujmu kontaktujte pracovníkov obchodného tímu METRO, prípadne pracovníkov Pultu služieb partnerom.

čítať viac

Samsung Interactive Digital Flipchart - ideálny produkt pre moderné školiace miestnosti v hoteloch

Samsung Flip
Novinka na trhu: Buďte IN - zaujmite svoju klientelu ponukou tohto produktu a odlíšte sa tak od konkurencie. Displej Samsung Flip predstavuje modernú verziu štandarných papierových flipchartov. Výhodou je zdieľanie poznámok - aj cez email, vyhľadávanie textu a vytváranie obsahu viacerými užívateľmi naraz . Integrovaná funkcia zdieľania obrazovky zaistí dostupnosť obsahu z notebookov, mobilov alebo tabletov.  

čítať viac

Hostia sú presýtení sťahovaním mobilných aplikácií - riešením je My Stay

26house
Zacieľte na ľudí, ktorí často cestujú a radi skúšajú nové miesta. Nemajú záujem sťahovať si pri každom pobyte ďalšiu mobilnú aplikáciu. Využite príležitosť osloviť ich a staňte sa súčasťou globálnej aplikácie pre vzťahy medzi hosťami a hotelmi My Stay. 26HOUSE sa postará o bezproblémovú implementáciu a podporu.

čítať viac

Zaradili sme do našej širokej ponuky hotelové VANKÚŠE A PRIKRÝVKY

mikrofaza SUPER
Otestujte naše nové vankúše a prikrývky – neváhajte nás kontaktovať a my vám ich prídeme osobne predstaviť.

čítať viac

 

 

 

​RevenueMan

ALTO

RevenueMan ponúka mobilný prístup k prehľadom o vašich tržbách, nech ste kdekoľvek. Môžete si jednoducho vytvoriť vlastné reporty z pripravených šablón, porovnať tržby za dve obdobia a to cez prehľadné grafické i tabuľkové zobrazenie, za výborné ceny. 

čítať viac

NOVINKA od J.J.Darboven - káva ID ORIGINS      

ID Origins
Pre znalcov skutočného pôžitku z kávy ponúka nezameniteľnú arómu 6 ušľachtilých, pôvodných čistých druhov kávy, z najlepších pestovateľských oblastí vybraných krajín. ID ORIGINS to je napínavá cesta svetom kávy a nové objavy čistej, pôvodnej kávy. Šetrným, dlhým pražením sa môžu vyvinúť aj najjemnejšie chuťové odtiene. Hovoríme, že sme „pražením vystihli jej najlepšiu arómu“. Neváhajte nás kontaktovať a pripravíme vám ochutnávku tejto výnimočnej kávy!

čítať viac

Zabezpečte si včas nábytok na vašu terasu

exterio
Ponúkame vám špeciálne predsezónne ceny na stoličky a stolové podnože aby ste mohli svoju terasu vybaviť nábytkom včas a stihli tak otvoriť sezónu už s prvými teplými dňami. Tieto ceny sú bez DPH a sú určené výhradne pre členov ZHRSR. Ceny platia pri minimálnom odbere 8ks.Pre väčší výber stoličiek navštívte našu webovú stránku. 

čítať viac

Najstaršia značka spoločnosti St. Nicolaus prichádza s novinkou!

DMNVK DARK Lenti Poster Nahlad

Demänovka Dark 53% je novinka bitter z dielne tradičnej slovenskej značky Demänovka vyrábanej od roku 1954. Dark je odpoveďou na požiadavky spotrebiteľov a prináša horkastú chuť bylín a vyšší obsah alkoholu zakomponované do intenzívnej, a predsa harmonickej chute. Obal produktu nadväzuje na základ značky Demänovka – ikonickú zelenú fľašu, a zavíjajúci vlk pred mesiacom v splne ukazuje na klasické prepojenie Demänovky s prírodou. Demänovku Dark 53% kúpite vo vybraných gastro prevádzkach a veľkoobchodoch.

čítať viac

 

Ponuka mesiaca

GASTROSTAR logo

Gastro Star sa zaoberá predajom chladených a mrazených potravín najvyššej kvality do segmentu HORECA. Našim cieľom je dodávať kvalitu a istotu do vašej kuchyne, poukázať na to, že jedlo síce je dôležité pre zachovanie života, ale môže predstavovať aj nesmierne potešenie. Výhodná ponuka na mesiac MAREC.

čítať viac

 

Projekty AHRSNEDISKVALIFIKUJ SA

ludske zdroje

WellTo

wellto


Prečítajte si viac...