Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

Novinky Garantovaných dodávateľov - Máj 2018

Novinky Garantovaných dodávateľov ZHR SR pre členov pre mesiac máj 2018.

Kulinársky kurz

Metro 2 májPríďte na jedinečný kulinársky kurz Vojta Artza a zdokonaľte svoje kuchárske schopnosti. Naučíte sa pripraviť rôzne hamburgery a osvojíte si princípy modernej kuchyne pre svoj podnik aj domácnosť. Ukážeme vám, ako správne vybrať mäso na prípravu hamburgerov z jatočných zvierat a hydiny. Tiež sa pozrieme na správne zloženie vegetariánskych hamburgerov. Neoddeliteľnou súčasťou kurzu je aj príprava a pečenie žemlí, opekanie hamburgerov na grile či na panvici a príprava rôznych doplnkov na servírovanie hamburgerov.

Termíny a miesta kurzov:

15. 5. Žilina (Hotelová Akadémia, Liptovský Mikuláš)

16. 5. Košice (Hotelová Akadémia Mladosť, Prešov)

29. 5. Zvolen (Hotel Sitno, Vyhne)

30. 5. Nitra (Hotel Kaskády, Únovce)

31. 5. Bratislava (Hotel Senec, Senec)

čítať viac

 

Zaujmite zákazníkov obsahom na digitálnych displejoch

MagicInfoZískať pozornosť zákazníkov je pre každú firmu úplne kľúčové. Digitálne zobrazovacie zariadenia tento účel spoľahlivo spĺňajú. Ale iba zaujať nestačí, pozornosť vašich klientov je nutné udržať a prehĺbiť. Preto sú potrebné účinné nástroje pre tvorbu a správu obsahu, ktoré dokážu splniť najnáročnejšie požiadavky vašej firmy. Systém MagicInfo™ práve takéto nástroje poskytuje a patrí k absolútnej špičke riešenia správy digitálneho zobrazenia.

čítať viac

 

GDPR - čas na zmenu hotelového PMS

26houseVyužite potrebu aktualizácie súčasného hotelového softvéru a nahraďte ho revolúciou na trhu PMS. Cloudový PMS systém od Mews automatizuje procesy a ušetrí vám až 25% prevádzkových nákladov. 26HOUSE zabezpečí jeho implementáciu a podporu 24/7 a vy sa môžete maximálne sústrediť na svojich hostí.

čítať viac

 

Nehádžte flintu do žita, vystreľte hore so sociálnymi médiami! 

Správa sociálnych médiíHoďte vaše sociálne média na naše plecia a uvidíte, že ste nemohli lepšie urobiť. Analyzujeme dáta, vytvoríme stratégiu, zvolíme atraktívny jazyk, vymyslíme pútavý obsah a nastavíme komunikáciu, ktorá bude fanúšikov baviť. Čo vám to prinesie? Nárast predaja služieb, budovanie pozitívneho mena a zvýšenie povedomia o vašom hoteli. Online svet vládne, podriaďte sa mu aj vy!

čítať viac

 

Ponuka mesiaca

GASTROSTAR logoGastro Star sa zaoberá predajom chladených a mrazených potravín najvyššej kvality do segmentu HORECA. Našim cieľom je dodávať kvalitu a istotu do vašej kuchyne, poukázať na to, že jedlo síce je dôležité pre zachovanie života, ale môže predstavovať aj nesmierne potešenie. Výhodná ponuka na mesiac MÁJ.

čítať viac