Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

Novinky Garantovaných dodávateľov - Jún 2018

Novinky Garantovaných dodávateľov ZHR SR pre členov pre mesiac jún 2018.

Nový člen - Lion´s Horeca Industry, s.r.o.

Bohaté skúsenosti, kvalita, inovatívne riešenia, pružná a operatívna komunikácia sú pre nás štandardom. 

LHI logo

S naším nadšením pre gastronómiu, skvelými produktami a zvyšujúcimi sa požiadavkami od našich zákazníkov sme sa vyprofilovali na modernú projektovú spoločnosť. Svojim zákazníkom dnes poskytuje komplexné riešenia cez riadené portfólio svojich produktov a služieb. Portfólio našich produktov a služieb je dnes aktuálne rozdelené do šiestich divízií: Porcelain, Chemistry, Inventory, Technology, Textile, Promotion.

čítať viac

Redizajn značky MATYŠÁK
detail razba 4

 

Matyšák redizajnuje a zatraktívňuje celé svoje portfólio vín.

čítať viac

 

 

LAPE COLLECTION

53836 Lapē Collection Double bracket pack shot straight with products

LAPE to je nový luxus a elegancia od Diversey. Mydlo, sprchový gel a krém v 300 ml fľaštičkách skvele doplnia akúkoľvek kúpeľňu a zvýšia spokojnosť vašich zákazníkov. Príjemné vôňe, jednoduchý design, elegantné držiaky a možnosť opakovaného plnenia je to, čo robí z LAPE správnu voľbu pre vás.

čítať viac

 

 

Café Intención – káva s dobrým úmyslom

cafe int

Café Intención, káva FairTrade od firmy J.J.Darboven, je obzvlášť výdatná a má vynikajúcu chuť. Je pripravená z najjemnejších kávových zŕn, ktoré boli vypestované s veľkou láskou a starostlivosťou. Káva FairTrade je považovaná za zvlášť kvalitnú, pretože drobní pestovatelia, pre ktorých je káva základom existencie, venujú svojím plantážam mimoriadnu starostlivosť. Neváhajte nás kontaktovať s objednávkou tejto výnimočnej kávy!

čítať viac

 

Ponuka mesiaca

GASTROSTAR logoGastro Star sa zaoberá predajom chladených a mrazených potravín najvyššej kvality do segmentu HORECA. Našim cieľom je dodávať kvalitu a istotu do vašej kuchyne, poukázať na to, že jedlo síce je dôležité pre zachovanie života, ale môže predstavovať aj nesmierne potešenie. Výhodná ponuka na mesiac JÚN.

čítať viac

Projekty AHRSNEDISKVALIFIKUJ SA

ludske zdroje

WellTo

wellto


Prečítajte si viac...