Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

Novinky Garantovaných dodávateľov - Júl 2018

Novinky Garantovaných dodávateľov ZHR SR pre členov pre mesiac júl 2018.

SPARKLING Night

CORNER logo
Pozývame vás na sviežu letnú ochutnávku šumivých vín. SPARKLING Night, 13. 7. 2018 o 18:30 v Bratislave. Predstavíme prosecco, cava a šumivé vína od renomovaných slovenských i zahraničných producentov: HACAJ, PAVELKA A SYN, ELESKO, MRVA & STANKO, FREIXENET, REYA, SANTA MARGHERITA, TERRA SERENA. V úvodnej časti večera prebehne riadená ochutnávka 8 vín z nášho portfólia pod vedením someliéra Vladimíra Hronského. Ako partnerovi vám ponúkame dve voľné vstupenky - registrácia partnerov.

čítať viac

 

Bidfood Expo je opäť tu!

expo clanok titiulka

Kulinárska udalosť, ktorá poteší chuťové poháriky každého návštevníka je opäť tu. Príďte a nahliadnite pod pokrievku majstrov svojho remesla! Privítame vás 21. - 22. novembra 2018 v Liptov aréne v Liptovskom Mikuláši. V poradí už 12. ročníkom vás bude sprevádzať moderátorka Adriana Poláková a svoje umenie predvedie michelinský kuchár Giorgio Diana. Kuchársku elitu doplní aj Zdeněk Pohlreich a Marek Madzík.

čítať viac

 

 

 

Reklamná TV = Samsung Smart Signage TV

samsung
Spoločnosť Samsung Electronics dnes predstavuje ideálny produkt pre HoReCa segment - profesionálny zobrazovač s TV tunerom. Vlastná digitálna reklama v mieste predaja, aj v kombinácii TV zobrazenia, ešte nikdy nebola jednoduchšia a cenovo dostupnejšia ako v tomto prípade, a to vďaka produktu Samsung Smart Signage TV so zabudovaným SW riešením v cene. Odporúčaná prevádzka 16/7 a záruka 3 roky pre podnikateľské subjekty. Viac info na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript..

čítať viac

 

Kapsule kávy MÖVENPICK práve v predaji

KapsuleMovenpick
Vyskúšajte lahodné kávy rôznej intenzity a chuti v kapsuliach vhodných do kávovarov Nespresso*. Môžete vyberať medzi jemným CLASSICO LUNGO, plným RISTRETTO, talianským INTENSO ESPRESSO, bezkofeínovým DECAFFEINATO ESPRESSO, bohatým CREMA LUNGO či prémiovým PURO ESPRESSO.
 *Nespresso je značka tretej strany, ktorá nemá žiadnu spojitosť so spoločnosťou J.J.Darboven GmbH & Co. KG.

čítať viac

 

Vyberte si zo širokej ponuky odpadových košov na separovanie odpadu

seria sort
Viete ako a prečo treba separovať odpad?
Dôvodov skutočne nie je málo! 
Je najvyšší čas sa správať ekologicky, prečo?

čítať viac

 

 

Ponuka mesiaca

GASTROSTAR logo
Gastro Star sa zaoberá predajom chladených a mrazených potravín najvyššej kvality do segmentu HORECA. Našim cieľom je dodávať kvalitu a istotu do vašej kuchyne, poukázať na to, že jedlo síce je dôležité pre zachovanie života, ale môže predstavovať aj nesmierne potešenie. Výhodná ponuka na mesiac JÚL.

čítať viac