Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

Novinky Garantovaných dodávateľov - Júl 2018

Novinky Garantovaných dodávateľov ZHR SR pre členov pre mesiac júl 2018.

SPARKLING Night

CORNER logo
Pozývame vás na sviežu letnú ochutnávku šumivých vín. SPARKLING Night, 13. 7. 2018 o 18:30 v Bratislave. Predstavíme prosecco, cava a šumivé vína od renomovaných slovenských i zahraničných producentov: HACAJ, PAVELKA A SYN, ELESKO, MRVA & STANKO, FREIXENET, REYA, SANTA MARGHERITA, TERRA SERENA. V úvodnej časti večera prebehne riadená ochutnávka 8 vín z nášho portfólia pod vedením someliéra Vladimíra Hronského. Ako partnerovi vám ponúkame dve voľné vstupenky - registrácia partnerov.

čítať viac

 

Bidfood Expo je opäť tu!

expo clanok titiulka

Kulinárska udalosť, ktorá poteší chuťové poháriky každého návštevníka je opäť tu. Príďte a nahliadnite pod pokrievku majstrov svojho remesla! Privítame vás 21. - 22. novembra 2018 v Liptov aréne v Liptovskom Mikuláši. V poradí už 12. ročníkom vás bude sprevádzať moderátorka Adriana Poláková a svoje umenie predvedie michelinský kuchár Giorgio Diana. Kuchársku elitu doplní aj Zdeněk Pohlreich a Marek Madzík.

čítať viac

 

 

 

Reklamná TV = Samsung Smart Signage TV

samsung
Spoločnosť Samsung Electronics dnes predstavuje ideálny produkt pre HoReCa segment - profesionálny zobrazovač s TV tunerom. Vlastná digitálna reklama v mieste predaja, aj v kombinácii TV zobrazenia, ešte nikdy nebola jednoduchšia a cenovo dostupnejšia ako v tomto prípade, a to vďaka produktu Samsung Smart Signage TV so zabudovaným SW riešením v cene. Odporúčaná prevádzka 16/7 a záruka 3 roky pre podnikateľské subjekty. Viac info na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript..

čítať viac

 

Kapsule kávy MÖVENPICK práve v predaji

KapsuleMovenpick
Vyskúšajte lahodné kávy rôznej intenzity a chuti v kapsuliach vhodných do kávovarov Nespresso*. Môžete vyberať medzi jemným CLASSICO LUNGO, plným RISTRETTO, talianským INTENSO ESPRESSO, bezkofeínovým DECAFFEINATO ESPRESSO, bohatým CREMA LUNGO či prémiovým PURO ESPRESSO.
 *Nespresso je značka tretej strany, ktorá nemá žiadnu spojitosť so spoločnosťou J.J.Darboven GmbH & Co. KG.

čítať viac

 

Vyberte si zo širokej ponuky odpadových košov na separovanie odpadu

seria sort
Viete ako a prečo treba separovať odpad?
Dôvodov skutočne nie je málo! 
Je najvyšší čas sa správať ekologicky, prečo?

čítať viac

 

 

Ponuka mesiaca

GASTROSTAR logo
Gastro Star sa zaoberá predajom chladených a mrazených potravín najvyššej kvality do segmentu HORECA. Našim cieľom je dodávať kvalitu a istotu do vašej kuchyne, poukázať na to, že jedlo síce je dôležité pre zachovanie života, ale môže predstavovať aj nesmierne potešenie. Výhodná ponuka na mesiac JÚL.

čítať viac

Projekty AHRSNEDISKVALIFIKUJ SA

ludske zdroje

WellTo

wellto


Prečítajte si viac...