Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

Novinky Garantovaných dodávateľov - September 2018

Novinky Garantovaných dodávateľov AHRS pre členov pre mesiac september 2018.

Nový člen - spoločnosť TRANSGOURMET

Logo v krivkach Transgourmet
Ako druhá najväčšia európska spoločnosť v oblasti veľkoobchodu sa pri nákupe alebo priamom dovoze snažíme priniesť najlepšie odborné riešenia pre každého zákazníka osobitne. Transgourmet tvorí 9 veľkoobchodov, 4 maloobchody, 5 TRINKWERK veľkoobchod vína&nápojov, TRINKWERK vlastná produkcia a káva JAVAREI Premium Pražiareň. 

čítať viac

 

Podmanivá digitálna komunikácia so zrkadlovým displejom

Samsung Mirror Display
Zrkadlové displeje od spoločnosti Samsung posúvajú dizajn hotela a informovanosť zákazníkov vyššie. Bezrámový variant udrží pozornosť divákov na odrazený a zdieľaný obsah a nie na displej samotný. Polarizačná vrstva na povrchu displejov zabezpečuje vynikajúcu priepustnosť svela (90 %) a zvýšenú mieru odrazu (55 %). Zobrazovať možete prakticky čokoľvek: počasie, dátum a čas, efekty. Samsung odporúča hotelom umiestniť zrkadlové displeje do výťahov, wellness, fitness, na chodby, toalety a iné verejné priestory, kde svojimi možnosťami spestria pobyt vášmu zákazníkovi. 

čítať viac

 

CAFÉ VERDE

Cafe Verde

To sú najlepšie, ručne zbierané a triedené kávové zrná z kontrolovaných ekologických plantáží. Svoju výnimočne bohatú chuť, výraznú arómu a lahodnú kyslosť získava vďaka dlhodobému a šetrnému praženiu. CAFÉ VERDE sa opiera o myšlienku udržateľnosti životného prostredia. Táto exkluzívna káva je ideálna pre vás, náročných klientov, pre ktorých je radosť prirodzene spojená so zodpovednosťou. Objednávajte teraz novinku v podobe maslovej sušienky na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.. Sušienka sa výborne hodí ku Cafe Verde!

čítať viac
 

TNG

HRS photo
Spoločnosť HRS je celosvetovo najväčším dodávateľom IT riešení pre hotely a reštaurácie. Novinkou na slovenskom trhu je systém TNG. Lukáš Lukačovič, IT Director X-Bionic Sphere: “Jedným z našich nosných pilierov je systém TNG od HRS, ktorý nám zabezpečuje chod všetkých športových facilít a wellness. Od začiatku bolo jasné, že nasadenie TNG si bude vyžadovať vysokú mieru customizácie a ďalšieho vývoja. Dôkazom toho, že sa nám to podarilo a stále darí je, aj nedávne uvedenie nášho zákazníckeho programu X-CARD v rámci TNG a prepojenie tohto systému z našou novou webovou stránkou.“

 
čítať viac
 

Availpro Fastbooking 360 ° technológie pre hotelierov

availpro
Poskytovatelia technológií a digitálneho marketingu Availpro a Fastbooking pomáhajú hotelierom optimalizovať ich online distribúciu. Ponúkajú širokú škálu softvérových a digitálnych marketingových riešení, ktoré prinášajú najvýhodnejšiu rovnováhu medzi priamymi a nepriamymi rezerváciami pre individuálne hotely a hotelové reťazce. Okrem poskytovania správy distribučných kanálov prostredníctvom služby Channel Manager a rezervačného systému Smart Booking Engine, Availpro a Fastbooking pokrývajú všetky digitálne potreby hotelov - vrátane nástrojov revenue manažmentu, dizajnu webových stránok, traffic acquisition a správy e-reputácie.

čítať viac

 

Na veľtrhu Bidfood Expo 2018 vás čaká hviezdny program

BIDFOOD logo
Už len dva mesiace nás delia od dlho očakávaného veľtrhu Bidfood Expo 2018. Jeho tvorcovia si pre návštevníkov pripravili program, v ktorom už tradične nechýba živé varenie na pódiu, diskusné fórum a prezentácia produktov spoločnosti Bidfood Slovakia. Tešiť sa môžete hlavne na špičkových šéfkuchárov a zároveň držiteľov michelinských hviezd – Ebbeho Vollmera a Giorgia Dianu. Svoje kulinárske umenie predvedie aj český šéfkuchár Zdeněk Pohlreich a šéfkuchár spoločnosti Bidfood Marek Madzik. Registrujte sa tu: https://www.bidfood.sk/o-nas/novinky/bidfood-expo-2018-registracia

čítať viac

 

IDEME S DOBOU! Softvérové novinky v hotelovom a reštauračnom segmente

NEWSLETTER OBRAZOK
Bookolo web solution je profesionálne riešenie vašej webovej stránky formou hotelových šablón s implementáciou on-line rezervácií. Ofereta vám umožní robiť ponuky pre zákazníkov na vysokej úrovni s minimom práce. Získate profesionálny dizajn, ponuky budú zapamätateľné a presvedčivé https://ofereta.com/sk/o/f4af1. Housekeeping zlepšuje recepcii prehľad o stave izieb, vrátane blokovania minibarov. Aplikácia do telefónu je jednoducho ovládateľná pre každú chyžnú. SpeedBAR. S touto váhou je inventúra hrou a trvá len 10 minút! Vyskúšanie aplikácií je zdarma! www.alto.sk

čítať viac

 

Starý za nový - konvektomat Convotherm

gastroservis
Vymeňte váš starý konvektomat za úplne nový konvektomat Convotherm 4easyTouch. Poskytneme vám šrotovnú prémiu od 4000 do 9000 Eur v závislosti od modelu a vaše staré zariadenie bezplatne odstránime.
Nový model ponúka viacero výhod:
- úspora vody až do 40%
- jednoduchšie a modernejšie ovládanie
- plnoautomatické čistenie "ConvoClean+"
- nový úsporný systém zatvárania dverí pre väčšiu bezpečnosť a úsporu miesta

čítať viac

 

 

Hotelový ručný fén ALDA VISION 1800 SF

ALDA VISON SF.box true full true width 1000 height 750
Hotelový fén samostatný bez základne. Má dve rýchlosti pre teplý vzduch a jednu rýchlosť pre studený vzduch. Fén má kábel so zástrčkou.

čítať viac

 

 

 

 

 

Projekty AHRSNEDISKVALIFIKUJ SA

ludske zdroje

WellTo

wellto


Prečítajte si viac...