Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

Seminár „PLASTY OD DIZAJNU PO RECYKLÁCIU

Pozvánka na seminár na tému jednorazových plastov a plastových obalov s názvom „PLASTY OD DIZAJNU PO RECYKLÁCIU“, ktorý sa uskutoční už 12. marca 2019 (utorok) so začiatkom o 10:00 hod v priestoroch Slovak Business Agency na Karadžičovej ulici 2, budova Twin City, blok A.

Cieľom seminára je priblížiť účastníkom pripravované legislatívne zmeny a výzvy vyplývajúce z implementácie európskych smerníc v oblasti obmedzenia používania jednorazových plastov, predchádzania vzniku nadmerného množstva plastových obalov a recyklovateľnosti plastových výrobkov a obalov.

Keďže o týchto zmenách je potrebné nielen informovať, ale vytvoriť i čas na prípravu, v rámci podujatia budú ukázané inšpiratívne príklady, ktoré na tieto zmeny už reagujú od fázy dizajnu, výroby, používania až po samotnú recykláciu a likvidáciu odpadu.

Adaptácia na zmeny vyžaduje okrem prekonania technologických výziev najmä spoluprácu a poznanie potrieb jednotlivých aktérov v hodnotovom reťazci, v rámci podujatia bude vytvorený priestor pre diskusie so zástupcami jednotlivých fáz hodnotového reťazca.

Účasť na seminári je bezplatná. V prípade záujmu je potrebné registrovať sa pod týmto linkom.

Program seminára "Plasty od dizajnu po recykláciu".

Projekty AHRSNEDISKVALIFIKUJ SA

ludske zdroje

WellTo

wellto


Prečítajte si viac...