Kontaktná osoba

J. J. Darboven, s.r.o.

+421 2 52 62 22 01
obchod@darboven.sk
www.darboven.sk

Fakturačné údaje

J.J.Darboven s.r.o.
Na Vrátkach 16
841 01 Bratislava

IČO: 35699388
DIČ: 2020311051
IČ DPH: SK2020311051

  • Garantovaný dodávateľ
  • Špecialista na kávu, čaj, kakao
AHRS J.J.Darboven

Predstavenie spoločnosti

Na ceste k pôžitku z chuti i vône šálky kávy, sú ľudia. V Slovenskej republike spoločnosť J.J. Darboven s.r.o. fungovala najprv pod názvom Burkhof – Káva Slovakia s.r.o. a to od roku 1996. Medzi jej hlavné značky, s ktorými sa spotrebitelia stretávajú, patrí osobité talianske Alfredo espresso, espresso s francúzskym šarmom Brosio, čaj Eilles, čokoláda COCAYA či rad produktov pre špičkovú gastronómiu Mővenpick.

J.J.Darboven prichádza taktiež ako špecialista na horeca segment s mnohými inováciami a novými nápojmi – napr. rad pôvodných druhov káv „ID ORIGINS“, ktorý ponúka jednodruhové kávy z tých najznámejších pestovateľských oblastí. Vďaka spojeniu tradície s inováciou sa nám darí dosiahnuť označenie „špecialisti na kávu“.

Hľadať, objavovať, meniť a rásť – toto úsilie nás bude stále sprevádzať pri vytváraní úspešnej budúcnosti. Spoločnosť J.J.Darboven sa tiež vyznačuje svojou sociálnou zodpovednosťou. V našom sortimente nájdete kávy pestované v programe FAIR TRADE s ohľadom na férové podmienky k pestovateľom. V súčasnosti veľmi obľúbené BIO produkty sú zastúpené v sortimente kávy aj čaju.

Sortiment

Kaviareň / bistro

Ako z toho môžete maximálne profitovať? S nami ako partnerom pre horúce nápoje: Vďaka dlhoročným skúsenostiam s pražením a komplexnému porozumeniu vášho odvetvia vám dokážeme ponúknuť množstvo individuálnych riešení v oblasti horúcich nápojov pre vašu kaviareň. Poskytneme vám aktívnu podporu pri realizácii gastronomických konceptov, poradíme vám pri výbere vhodných horúcich nápojov a pravidelne vás budeme informovať o najnovších trendoch v oblasti kávy, čaju a čokolády, aby ste svojich zákazníkov mohli stále a znova prekvapovať.

  • Množstvo gastronomických konceptov
  • Podpora pri prezentácii produktov
  • Rozmanité regionálne medzinárodné značky
  • Rozsiahly sortiment príslušenstva pre jednotlivé značky
  • Nezávislé, profesionálne poradenstvo pri výbere kávovaru, ako aj financovanie kávovaru

Naša izbová služba pre váš hotel

Ak chcete svojim hosťom ponúkať horúce nápoje aj na izbe, potom instantná káva, čajové vrecká zabalené jednotlivo vo fólii a rýchlovarná kanvica sú základnou ponukou každého, kto ponúka horúce nápoje. Okrem toho vám môžeme ponúknuť kvalitný kapsulový koncept značky Alfredo Espresso, ktorý okrem troch úžasných druhov zahŕňa aj nádherný prezentačný box, ako aj individuálne nastaviteľný stroj na kapsuly s dodatočným výdajom horúcej vody na prípravu čaju.

Našu ponuku pre samoobsluhu uzatvárajú praktické vrecúška s porciovaným kakaom značky COCAYA, ktoré je tiež možné úplne komfortne dávkovať a pripraviť s horúcou vodou. Náš kapsulový koncept sa tiež dokonale hodí pre prázdninové apartmány, hostince, výletné lode atď.

Horúce nápoje pre konferencie

Disponujete jednou alebo viacerými zasadacími miestnosťami a chcete svojim hosťom zabezpečiť horúce nápoje bez potreby veľkého počtu zamestnancov? Radi vám pomôžeme s realizáciou – s rozsiahlou kompetenciou pri poradenstve ua širokým sortimentom: Dostanete od nás kávu, čaj a kakao v rôznych baleniach, ako aj kvalitné príslušenstvo zna prezentáciu produktov od jedného dodávateľa. A samozrejme vám poradíme aj v tom, aký kávovar je najvhodnejší pre samoobsluhu priamo u vás – a ako ho nastavíte.

Kávové špeciality na bare

Využite ziskový potenciál horúcich nápojov vo vašom hotelovom bare. Ponúkame vám na to vhodné a kvalitné praženia obľúbených značiek kávy, ako Alfredo Espresso, J. Hornig alebo Café Intención. Ochotne vám prezradíme aj neobyčajné a výnimočné cold brew recepty a poradíme vám ako na bare správne prezentovať kokteily spojené s kávou, čajom alebo kakaom. Vaša kreativita nepozná žiadne hranice ani pri horúcich nápojoch!