AHRS Sortec
Kontaktná osoba

Michal Drugaj, technický riaditeľ

+421 2 68 20 40 21
drugaj@sortec.sk
avemeo@sortec.sk
www.sortec.sk
www.avemeo.sk

Fakturačné údaje

SORTEC EUROPE, s. r. o.
Betliarska 4031/19
851 07 Bratislava

IČO: 45001103
DIČ: 2022899098
IČ DPH: SK2022899098

 • Garantovaný dodávateľ
 • ICT systémy
 • Interaktívna televízia
AHRS Sortec

Predstavenie spoločnosti

Už od roku 1991 sa špecializujeme na predaj satelitnej techniky, anténnej techniky, na dovoz zariadení pre príjem, konverziu a distribúciu signálov prenášajúcich obraz a zvuk. Sídlime v Bratislave, pod našou vlajkou funguje 6 predajní v rámci Slovenska. Kmeňový tím tvorí 20 pracovníkov v sídle spoločnosti, kde máme k dispozícii kvalitné skladové, výrobné, testovacie, predajné a servisné zázemie. Disponujme sieťou 120 predajno-technických partnerov na celom Slovensku. Od roku 2013 pôsobíme v rámci exportných aktivít celosvetovo.

Sortiment

Pre hotelierov ponúkame video riešenie Avemeo: hotelová interaktívna televízia, digital signage – reklamné panely, riešenie pre kongresové centrá – event navigation, AVEMENU – systém menuboardov. Používame overené koncové zariadenia svetového výrobcu Arris, možnosť využitia pôvodných TV, možnosť 100% úpravy grafického prostredia podľa požiadaviek zákazníka, integrácia s ľubovoľným informačným systémom (Hores, Horec, Fidelio, Opera, Agnis, …), servisné menu – minibar, upratovanie…, skrytá inštalácia bez viditeľného prijímača – jeden diaľkový ovládač, objednávky hotelových služieb cez TV, dotazník spokojnosti, štatistika sledovania TV programov na jednotlivých izbách, možnosť využitia pôvodnej technológie na príjem TV (úspora prostriedkov), možnosť virtuálnej inštalácie na Vaše serverové vybavenie (cloud), neobmedzené množstvo jazykových mutácií,kompletné info o systéme nájdete na www.avemeo.sk.

Ponúkame tiež profesionálny, komplexný návrh, realizáciu a servis projekčnej, konferenčnej a audio-video techniky s výjazdom do Vašich priestorov. Zaoberáme sa špecializovaným servisom zameraným na projektory a projekčnú techniku, audio-video techniku a komplexné systémy riadenia a ovládania AV techniky a jej súčastí. Taktiež vykonávame pravidelný servis a starostlivosť o techniku, profylaktické čistenia a kontroly, výmeny lámp a filtrov v projektoroch. Najčastejšie servisujeme zasadacie miestnosti, konferenčné miestnosti, video-konferenčné systémy, hotely, business centrá, veľké výrobné haly, recepcie, ozvučenie reštaurácií, systémy domáceho kina, multiroom systémy, ako aj komplexné riadiace systémy a tzv. inteligentné domy.

Naši zákazníci nás poznajú ako:

 • maolobchod
 • veľkoobchod
 • montážnu firmu
 • servisné stredisko
 • specialistu na projektovanie rozvodov
 • dodávateľa hotelových riešení
 • dodávateľa do reťazcov
 • dodávateľa do sektoru operátorov a vysielateľov

Priamo dovážame viac než 30 značiek, medzi najvýznamnejšie patria: WISI, ARRIS, EMP CENTAURI, ISKRA, GIBERTINI, CAVEL, NEOTION, SMiT, POWERCAM, ASTON, RO.VE.R., GLOBAL INVACOM, INVERTO, FRACARRO, RF TUOTE, JOHANSSON, TRIAX, KATHREIN, PRODELIN, VERTEX, WALTON DE-ICE, CONAX, CRYPTOGUARD, XCRYPT a ďalšie.