Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

Dodávateľ - CORNER SK spol. s. r. o.

CORNER3

Corner & Co. je medzinárodná skupina spoločností v oblasti špecializovanej gastronómie a segmentu „fine foods“, pôsobiaca v strednej Európe.

Spoločnosť Corner & Co. je vedená rodinou Chládekovcov a má postavenie lídra v oblasti gastronómie. História Corner začala v roku 1994 a jej aktivity sa za dve desaťročia rozrástli do segmentov popredných medzinárodných a slovenských vín, vínnych doplnkov, destilátov, kávy, čajov, čokolády, delikates, gastronomických technológií a iných produktov distribuovaných na trhoch Slovenska, Českej republiky, Rakúska, Maďarska a Poľska. Sortiment zahŕňa exkluzívnu spoluprácu so stovkami popredných producentov uznávaných značiek vína a destilátov zo všetkých kontinentov sveta.

CORNER10

Základným atribútom spoločnosti je exkluzivita, prémiová kvalita a dôkladná realizácia služieb, ktorá vedie k celkovej spokojnosti zákazníkov. Corner & Co. spolupracuje s TOP hotelmi a reštauráciami, s obchodnými reťazcami, vinotékami a ďalšími podnikateľskými či súkromnými subjektami.

CORNER1

CORNER2

Víno - V portfóliu spoločnosti je približne dvetisícpäťsto druhov vína, slovenské a zahraničné značky sú zastúpené zhruba v rovnakom pomere. Portfólio zahŕňa exkluzívne značky vína, poháre a dekantery značky Riedel a iné doplnky k vínu, ako systémy Coravin a Enomatic. Spoločnosť prevádzkuje aj najväčší eshop s vínom www.wineplanet.sk

 

CORNER4

CORNER9       

Spirity - Corner & Co. distribuuje viac ako 250 druhov prémiových destilátov, v jej portfóliu nájdete všetky druhy destilátov: giny, brandy, rumy, vodku, cognac, whisky a ďalšie. Spirity si môžu zákazníci zakúpiť aj prostredníctvom eshopu www.spiritplanet.sk

CORNER11

Káva Lavazza – Corner & Co. je jednotkou na trhu prémiovej kávy na Slovensku a vybudoval pre kávu Lavazzu silnú pozíciu v oblasti gastronómie. Spoločnosť zastupuje Lavazzu exkluzívne vo všetkých komoditách s výnimkou kapsulových riešení.a prevádzkuje aj eshop www.coffyplanet.sk  

CORNER5

 

CORNER7

 

Kávostroje - Spoločnosť ponúka široký výber kávovarov a kávostrojov od popredných výrobcov ako Lavazza, MCE, Bravilor, Saeco a iné.

Iné značky - Spoločnosť distribuuje aj ďalšie popredné gastro značky ako napr. čaj Dammann a CuidaTé, horúcu čokoládu Eraclea, či čokoládu Amadei.

CORNER8

CORNER SK spol. s. r. o.

Adresa spoločnosti:

CORNER SK, spol s r. o. 
Stará Vajnorská 39
831 04  Bratislava

 

Kontaktná osoba:

Zuzana Vajdová
Executive Sales Director
vajdova@corner.sk

+421 905 065 427

 

Web:

www.corner.sk

 

Projekty AHRSNEDISKVALIFIKUJ SA

ludske zdroje

WellTo

wellto


Prečítajte si viac...