Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

Dodávateľ - Diversey Slovensko, s. r. o.

Spoločnosť Diversey poskytuje riešenia v oblasti čistenia, dezinfekcie a prania pre hotely, reštaurácie, zdravotnícke zariadenia, upratovacie spoločnosti, práčovne a potravinársky priemysel. Spojením dlhoročných skúseností a unikátnych nápadov vytvárame nové prístupy, ktoré podporujú a zlepšujú podnikanie našich zákazníkov. Súčasťou našich riešení sú čistiace, dezinfekčné a pracie prostriedky, dávkovacie systémy, stroje a pomôcky na údržbu podláh, poradenstvo a konzultácie v oblasti hygieny a sanitácie (HACCP) a hygienické audity iMap.

Spoločnosť Diversey pôsobí v celom rade odborov

FOOD SERVICE....Catering, rýchle občerstvenie, reštaurácie a gastronomické prevádzky

Zaisťujeme čistotu aj dodržiavanie bezpečnostných a hygienických noriem (HACCP) v oblasti prípravy pokrmov (potravinových prevádzok) od reštaurácií a rýchleho občerstvenia až po zmluvný catering a stravovanie na leteckých linkách. Pomáhame zlepšiť image a kvalitu všetkých stravovacích zariadení, zvyšujeme bezpečnosť ich zamestnancov, dôveru zákazníkov, prispievame k celkovej prevádzkovej efektivite.

RETAIL....Obchodné reťazce

Ponúkame systémové riešenia zahrňujúce širokú paletu produktov, čistiace stroje švajčiarskej kvality TASKI, zariadenia od sanitácie cez ošetrovanie podláh alebo hygienu sociálnych zariadení a nakoniec aj nezávislé hygienické audity iMAP, ktorými pomáhame kontrolovať dodržiavanie hygienických postupov na jednotlivých predajniach. Sme partnerom, ktorý spotrebiteľovi spríjemní pobyt v obchode, zamestnancom zaistí bezpečné a hygienické pracovné prostredie a zákazníkovi minimálne náklady.

BSC – BUILDING SERVICE CONTRACTORS....Firmy zaisťujúce upratovanie a správu budov

Sme spoľahlivým partnerom spoločností, ktoré sa zaoberajú upratovacími službami a správou budov. Uľahčujeme im prácu pri upratovaní všetkých komerčných, priemyslových a predajných priestorov. Naša kompletná ponuka čistiacich prostriedkov, systémov na ošetrovanie podláh, strojov TASKI, poradenstvo a podporné služby zaistia upratovacej spoločnosti vynikajúci výsledok pri zachovaní nízkych nákladov.

HEALTH CARE....Nemocnice a zdravotnícke zariadenia

Poskytujeme komplexné hygienické a upratovacie riešenia, ktorá spĺňajú náročné požiadavky pre všetky typy zdravotníckych zariadení. Izby pacientov, recepcie, umyvárne, chodby, rizikové priestory, kuchyne, práčovne - staráme sa o to, aby zamestnanci, pacienti aj návštevy dôverovali hygienickému prostrediu nemocníc a zdravotníckych zariadení.

LODGING....Hotelierstvo

Ponúkame nie len kompletné rady čistiacich produktov, ale zároveň aj komplexné hygienické riešenia šité na mieru pre každý ubytovací subjekt, hotely, penzióny, hostely, garni, botely, apod. Naším cieľom je zaistenie čistoty, bezpečia a pekného vzhľadu celého zariadenia, chodieb, izieb, kuchýň, práčovní a ostatných priestorov tak, aby sa naši zákazníci mohli venovať svojim hotelovým hosťom a tí sa do hotelu radi opakovane vracali.

Commercial Laundry....Práčovníctvo

Na základe špecifických požiadaviek zákazníkov dokážeme zaistiť automatické dávkovanie tekutých pracích prostriedkov prostredníctvom systému Diverflow tak, aby bielizeň bola dokonale čistá a nebola častým praním poškodzovaná.

CHANNEL PARTNERS....Nezávislí distribútori

Distribútor pracujúci v rôznych oblastiach je pre nás nie len odberateľom našich produktov, ale zároveň partnerom, s ktorým sa spoločne úspešne staráme a rozširujeme množstvo spokojných zákazníkov.

CASH & CARRY....Predajné reťazce

V medzinárodných sieťach C&C a vybraných predajných reťazcoch ponúkame predovšetkým profesionálne balenie pracích, čistiacich a upratovacích prostriedkov.

FOOD & BEVERAGE....Nápojový a mliekarenský priemysel, spracovanie mäsa, živočíšna výroba

Diversey zaisťuje nie len upratovanie, čistotu, kvalitu vyrábaných potravín a nápojov, ale poskytuje aj celú šírku expertných služieb s cieľom zvýšiť produktivitu, a tým aj výnosnosť určitej výroby. Výsledkom je zdravý a chutný produkt a zároveň znížená spotreba vody, energie aj nižšie ekologické dopady.

AGRICULTURE....Poľnohospodárstvo a chovateľstvo zvierat

Pomáhame zaistiť maximálne hygienické štandardy na farmách, pri chove zvierat. Naše produkty zaisťujú bezpečný chod farmy od prípravy na dojení až po bezpečné uloženie mlieka do zásobníkov.

Diversey Slovensko, s. r. o.

Adresa spoločnosti:

Diversey Slovensko s. r. o. 
Rybničná 40
831 06  Bratislava

 

Kontaktná osoba:

Ing. Martin Rychtárik

Sales leader SK

martin.rychtarik@diversey.com

0918222122

 

Web:

www.diverseysolutions.com

www.diversey.com