Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

Dodávateľ - SALESIANER MIETTEX s.r.o.

"High-Tech servisný prenájom pre najlepších"

 

Kvalita a hygienická  čistota je pre Vás recept na úspech 

 

Kompletné zásobovanie textíliami, garantovaná hygiena a obsiahly servis pre hotelierstvo a gastronómiu.

Garantovaná hygiena a trvalosť znamenajú aj pre Vaše podnikanie istotu. Profesionálny manažment textílií zabezpečí uľahčenie práce a ekonomické výhody pre Vás a príjemnú atmosféru pre Vašich hostí. So zárukami hygieny, zásobovaním, spokojnosťou a trvalou udržateľnosťou je SALESIANER MIETTEX priekopníkom v oblasti merateľnej kvality servisu.

Bezpečnosť spočíva v inovatívnych, štandardizovaných procesoch, presnom manažmente kvality a excelentnom servise. SALESIANER MIETTEX tak prináša najlepší manažment textílií pre zákazníkov rozhodujúce výhody.

Certifikáty: ISO 9001, ISO 14001, ISO 13485, ISO 50001, EN 14065, BS OHSAS 18001, RAL-GZ 992/1, RAL-GZ 992/3

 

05b GAST Gastro SK 02

Stolové textílie

Obrusy, obrúsky a servítky v správnom počte na správnom mieste a v optimálnej kvalite. Hosť ocení keď ho rozmaznávajú sviežosťou a čistotou. Profesionálna úprava textílií prináša bezpečnosť a takto chráni životné prostredie udržateľnými metódami. Využite výhody dostatočného množstva a bezchybnej kvality.

 

küche gastro

 

 

 

 

 

 

 

Pracovné oblečenie

Kuchárske bundy, nohavice, pracovné plášte, zástery od profesionálov v oblasti pracovného oblečenia. Najlepšia reprezentácia Vašej kuchyne pri obsluhovaní hostí a príjemný pocit pri práci zvyšuje kvalitu. Všetky časti oblečenia sú personalizované pomocou čiarového kódu. Úprava v prípade meniaceho sa stavu personálu odľahčí Vašu prevádzku.

 

glaspolierer 

Pomôcky

Utierky na poháre, zásobníky papiera a pomôcky pre umývanie Vás podporia v bežnom dni v oblasti gastronómie. Praktický zásobník poskytuje pohotovo a univerzálne použiteľný papier. Klasický „šál na servírovanie“ so zárukou hygieny je nevyhnutným doplnkom v gastronómii. Textílie používané v kuchyni sú takto vždy v dostatočnom množstve k dispozícii.

 

zimmermaedchen

 

 

 

 

 

 

 

Posteľné textílie

K dispozícii dávam len plachty, návleky na vankúše a prikrývky, paplóny po perfektnom hygienickom servise. Moderný špičkový materiál „SM polycotton ®“ je priedušný a príjemný pre pokožku a zvyšuje komfort pri spaní. Toto potvrdzuje aj známka „veľmi dobré“ od „Hohenstein inštitútu“ pre komfort pre kľudný, zotavujúci spánok.

 

steinbehandlung

Froté textílie

Kompletné vybavenie – uteráky, osušky, župany, predložky do kúpeľne v exkluzívnej froté kvalite od špičkových výrobcov, vybavené certifikátom „Öko-Tex 100“ pre ekologickú znášanlivosť. Elegantný vzhľad s príjemnou funkciou. Čistá bavlna s mimoriadnou sacou schopnosťou.

 

turban bademantel zimmer

 

 

 

 

 

 

 

Matrac/chrániče matracov, paplóny a vankúše

Hygienicky bezchybný servis paplónov, vankúšov a chráničov matracov v servisnom prenájme. Kvalitne a profesionálne ošetrené chrániče matracov znamenajú pre hotely pri ich hodnotení ďalšie body a vytvárajú dobrý pocit z čistej a dobre udržiavanej postele. Môžete si byť istý, že so servisným prenájmom ponúkate svojim hosťom to najlepšie.

 

Garantovane hygienické

Oblečenie do kuchyne so zárukou hygieny. Naši zákazníci kladú dôraz na to, aby boli textílie prané podľa štandardizovaných, dezinfekčných postupov. Aj utierky, závesy, atď. sú upravované dezinfekčne, s cieľom poskytnúť hosťovi úplnú istotu. Textílie sa dodávajú v uzatvorených kontajneroch. Hygienická bezpečnosť je zabezpečená rozsiahlym manažmentom textílií.

 

Threelogos

 

 

SALESIANER MIETTEX s.r.o.

 

SALESIANER MIETTEX s. r. o.

Panónska 3943
SK-851 04 Bratislava

 

www.salesianer.sk

Tel.: +421 2 68 255 111

Fax: +421 2 68 255 110

E-Mail: office@salesianer.sk

Projekty AHRSNEDISKVALIFIKUJ SA

ludske zdroje

WellTo

wellto


Prečítajte si viac...