Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

Dodávateľ - Hepex - Slovakia spol. s r.o.

Cestovná agentúra Hepex – Slovakia Vám prináša možnosti rekreácie na Slovensku a v Maďarsku. Zo Slovenska sú to hlavne ubytovacie zariadenia, kongresové centrá, rôzne turistické zaujímavosti a liečebné kúpele.

Je vôbec prvou agentúrou, ktorá sa zamerala na zmapovanie ubytovacích kapacít na Slovensku. Tieto prezentuje aj vo svojej publikácii Hotel Guide, v ktorej nechýbajú ucelené turistické informácie o Slovensku. 

 

TRAVELGUIDE.SK

logo TG new

Na portáli nájdete prehľadné informácie o možnostiach ubytovania na Slovensku. Môžete si vybrať a rezervovať podľa Vašich požiadaviek a predstáv od najluxusnejších hotelov, penziónov a apartmánov až po lacné ubytovanie v hosteloch, kempingoch, chatách a privátoch. Pre Vaše zdravie, relax, telesnú a duševnú pohodu je v ponuke široká paleta pobytov a služieb liečebných kúpeľov a wellness hotelov.

  

Publikácia Hotel Guide

 

Farebná publikácia HOTEL GUIDE vychádza každoročne v slovenskom, anglickom a nemeckom jazyku. V roku 2016 bol vydaný 24. aktualizovaný ročník. Obsahuje viacej ako 2600 záznamov o ubytovaní.

Informácie sú zoradené podľa 8. samosprávnych krajov, začínajúc mapou, stručným úvodom a charakteristikou kraja. V knihe sú podrobné informácie o vybavení, o poskytovaných službách, cenách a kapacite jednotlivých zariadení.

Kapitola UBYTOVANIE obsahuje dve ďalšie časti s názvom KEMPINGY a REŠTAURÁCIE.
Ďalšími samostatnými kapitolami sú:


CONGRESS GUIDE - ktorý prináša tipy pre usporiadanie kongresov, školení a rôznych firemných akcií.  hg 2019 obalka predna
SPA GUIDE - predstavuje celkový prehľad kúpeľných zariadení na Slovensku so špecifikáciou liečených chorôb a liečebných procedúr.

 

hotel guide

WELLNESSTIPS - Dovolenka v Maďarsku

wellness logoSpoločnosť prevádzkuje aj ďalší turistický portál www.wellnesstips.sk, ktorý Vám predstaví najznámejšie kúpele a termálne kúpaliská, najobľúbenejšie turistické regióny, wellness hotely a ďalšie ubytovania v Maďarsku. Nájdete tu prehľad a informácie o hoteloch a iných ubytovacích možnostiach v najznámejších kúpeľných destináciách. Nechýba ani množstvo informácií ohľadom možností využitia voľného času. Vyskúšajte liečebné hotely, doprajte si relax počas predĺženého víkendu, nechajte sa rozmaznávať rôznymi liečebnými procedúrami a Vaša dovolenka sa stane nezabudnuteľnou.

V roku 2013 obdržala spoločnosť Hepex - Slovakia certifikát, ktorý ju radí do Registra solventných spoločností na Slovensku.

Hepex - Slovakia spol. s r.o.

Adresa spoločnosti:

Rozmarínová 22
945 01 Komárno

 

Kontaktná osoba:

PhDr. Vladimír Hronský

konateľ spoločnosti

Telefón/Fax. +421 35 77 13 149
Mobil: +421 908 790 895
E-mail: info@travelguide.sk

Rezervačná kancelária
Telefón/Fax: +421 35 77 13 146
E-mail: rezervacie@travelguide.sk

www.travelguide.sk 

Projekty AHRSNEDISKVALIFIKUJ SA

ludske zdroje

WellTo

wellto


Prečítajte si viac...