Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

Dodávateľ - D-EDGE Hospitality Solutions

D-EDGE je spoločnosť SaaS, ktorá ponúka špičkové cloudové riešenia elektronického obchodu pre viac ako 17 000 hotelov vo viac ako 150 krajinách. Spojením technickej dokonalosti s odbornými znalosťami v oblasti digitálneho marketingu prináša spoločnosť D-EDGE komplexnú technologickú infraštruktúru v oblasti hotelierstva pod jednou strechou.

Integrovaný rad riešení pokrýva všetky fázy distribúcie pre nezávislé hotely a reťazce:

D-EDGE Product-family

Centrálny Rezervačný Systém

Centrálny Rezervačný Systém D-EDGE zhromažďuje prepojené alebo "à la carte" cloudové riešenia na podporu globálnej distribučnej stratégie hotelov a maximalizáciu ich príjmov. Od Channel Managera (správcu kanálov) až po Booking Engine (rezervačného systému), nehovoriac o GDS a platobných riešeniach, všetko sa spravuje z jediného, užívateľsky prívetivého centrálneho inventára. 

Správa hostí

Naše riešenie pre správu hostí vám umožní personalizovať skúsenosti vašich hotelových hostí a prijímať správne obchodné rozhodnutia vďaka platforme pre centrálnu správu údajov (Central Data Management). Všetky informácie o vašich hosťoch sú zhromaždené v jednom centrálnom profile hostí, takže môžete získať jasný prehľad a lepšie porozumieť svojim zákazníkom a vybudovať si s nimi skutočný vzťah.

Data Intelligence

Riešenia D-EDGE Data Intelligence pomáhajú hotelierom robiť správne rozhodnutia a udržať si náskok pred konkurenciou vďaka modulom Price Recommendation, Price Monitoring a Performance Analysis.

Connectivity Hub

D-EDGE spája hotely s ekosystémom viac ako 500 partnerov z oblasti hotelierstva a cestovného ruchu (PMS, RMS, CRM, distribúcia, CRS, platby, marketing atď.). Chcete vedieť, či sú vaši poskytovatelia s nami prepojení?  Úplný zoznam našich partnerov nájdete tu.

Digitálne Médiá

Naše riešenia pre digitálne médiá ponúkajú hotelu prispôsobenie mediálnych plánov tak, aby sa značka hotela zobrazovala pred kvalifikovanými potenciálnymi hosťami a maximalizovala priame rezervácie so ziskom (Search marketing, Metasearch Marketing and Display marketing). 

Tvorba webových stránok

Oddelenie na tvorbu webových stránok spoločnosti D-EDGE ponúka moderné, responzívne webové stránky riadené konverziou na rozvoj priamych rezervácií a zdôraznenie kanála s najvyššou maržou hotela. Vytvoríme vašu hotelovú webstránku a je toho viac: dokážeme riadiť aj tvorbu obsahu a produkciu médií.

Globálne a zároveň lokálne

Vďaka tímu 450 odborníkov vo viac ako 25 krajinách poskytuje D-EDGE lokálnu podporu, služby a nástroje. Vďaka globálnej sieti viac ako 500 partnerov je neustále sa rozširujúci ekosystém spoločnosti D-EDGE pozitívnym miestom na podnikanie a rast.

Prezentácia o spoločnosti D-EDGE na stiahnutie - tu.

D-EDGE Hospitality Solutions

Adresa:

66 rue des Archives, 75003 PARIS, FRANCE

Web:

www.d-edge.com

Kontaktná osoba:

41790389 546123172464893 5545963859119964160 o

  Soňa Korecová

Sales Manager, Slovakia & Montenegro

Email: skorecova@d-edge.com

Tel.: +421 907 211 113

Projekty AHRSNEDISKVALIFIKUJ SA

ludske zdroje

WellTo

wellto


Prečítajte si viac...