Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

Dodávateľ - Asseco Solutions, a. s.

Asseco Solutions, a. s., jednotka na slovenskom trhu HORECA systémov a jeden z najvýznamnejších producentov informačných systémov na európskom trhu pôsobiaci v siedmich  krajinách. Naše softvérové riešenia denne pomáhajú veľkým i malým podnikom. Sme lídrom nielen vo vývoji systémov, ale aj v ich inováciách. Vďaka neustálemu dialógu s našimi partnermi máme vynikajúci prehľad o súčasných trendoch i o potrebách v jednotlivých odvetviach na trhu vrátane HORECA segmentu. Produktové portfólio zahŕňa vývoj a implementáciu informačných systémov pre organizácie všetkých veľkostí v najrôznejších oblastiach ich pôsobenia ako sú výroba, obchod či služby, verejná správa. V neposlednom rade ubytovacie a stravovacie zariadenia. Všetky produkty sú doplnené širokou ponukou služieb a partnerských programov. Asseco Solutions je súčasťou Asseco GROUP, ktorá pôsobí vo viac ako 50 krajinách sveta a zamestnáva viac ako 24 000 ľudí. Portfólio klientov tvoria silné nadnárodné bankové a finančné spoločnosti, inštitúcie verejnej správy, medzinárodné korporácie, ale tiež množstvo malých a stredne veľkých firiem.

HORECA riešenia:

Hotelový systém Asseco HOREC

Sofistikovaný hotelový systém vyladený do posledného detailu.

shutterstock 174361538 M
Asseco HOREC je vhodný pre každé ubytovacie zariadenie bez ohľadu na jeho typ či veľkosť. Vďaka širokej ponuke funkcií a inováciám, ktoré denne prichádzajú z praxe, je užitočným pomocníkom pre renomované hotely, hotelové siete ako aj rodinné penzióny. Zjednodušuje a automatizuje prácu recepcie, šetrí čas  a personál sa môže viac venovať svojim hosťom. Asseco HOREC sumarizuje informácie o návštevách, ponúka množstvo užitočných štatistík a  výstupov, ktoré uľahčujú náročné manažérske rozhodnutia.

 

 Reštauračný systém Asseco BLUEGASTRO

 Inteligentný reštauračný systém pre každý typ prevádzky.

shutterstock 196204991 MSystém Asseco BLUEGASTRO drží krok s najnovšími trendmi v gastronómii aj s pokrokovými technológiami. Je vhodný do všetkých typov prevádzok - malých kaviarní, barov, reštaurácií, reštauračných sietí, aquaparkov, wellness centier, hotelových prevádzok, jedální a lahôdok. Obsahuje podrobný prehľad o činnosti prevádzky, ale aj možnosti zavedenia moderného vernostného systém či prepojenie na aplikáciu mobilný čašník Kassandra, ktorý urýchli doručenie objednávky zákazníkov do baru či kuchyne. Medzi ďalšie výhody systému patrí aj automatizované sledovanie alergénov, tvorba receptúr alebo mobilný skladník. Asseco BLUEGASTRO je intuitívny systém, ktorý je obľúbený u všetkých zamestnancov prevádzky či už ide                                                                                              o čašníkov, barmanov alebo pracovníkov kuchyne.

 Komplexné informačné systémy Asseco SPIN, Asseco HELIOS Orange

hotel shutterstock 404449645M

 

Pomocou našich systémov, vyriešite hotelový, reštauračný aj ekonomický systém od jedného dodávateľa. Pripravíme vám riešenie presne pre vaše potreby. Naše systémy Asseco SPIN alebo Asseco HELIOS Orange predstavujú optimalizované riadenie všetkých firemných procesov, od ekonomiky cez účtovníctvo až po také agendy akými sú napríklad mzdy. 

 

 

Vysoká úroveň podpory

iStock 36548062 XXXLARGE CMYK M

 

 

Rátajte so 100 % nasadením!

S našou podporou vášho systému môžete rátať od úvodných analýz, cez testovanie a implementáciu až po servis 24 hodín denne, sedem dní v týždni.

 

Asseco Solutions, a. s.

Galvaniho 17/B

821 04 Bratislava 2

Slovenská republika

assecosolutions.sk

info@assecosol.com

Web:

www.assecosolutions.sk

Kontaktná osoba:

michal hruska

 

Michal Hruška

HORECA Development Manager 

michal.hruska@assecosol.com

Mobil:   +421 903 587 246